Zamknij

Konferencja Fame MMA 7 - kiedy się odbędzie i gdzie obejrzeć? [TRANSMISJA]

31.07.2020 13:10
Konferencja Fame MMA 7 - kiedy się odbędzie i gdzie obejrzeć? [TRANSMISJA]
fot. Insatgram/FameMMATV

Pierwsza konferencja Fame MMA 7 odbędzie się już na początku sierpnia 2020 roku. Będzie to doskonała okazja, aby zobaczyć wszystkich zawodników, którzy zmierzą się w oktagonie na najbliższej gali. Szczegółowe informacje na temat tego, kiedy konferencja Fame MMA 7 i gdzie obejrzeć online, można znaleźć poniżej.

Fame MMA 7 - PIERWSZA KONFERENCJA: kiedy się odbędzie? O której godzinie? Gdzie będzie można ją obejrzeć online? Czy dostęp będzie bezpłatny? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy wszystko o transmisji konferencji Fame MMA 7.

Fame MMA 7 - kiedy i gdzie odbędzie się kolejna edycja gali? [DATA, MIEJSCE]

Fame MMA 7 - KONFERENCJA: kiedy się odbędzie i o której godzinie?

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat tego, kiedy konferencja Fame MMA 7. Mamy bardzo dobre wiadomości - data pierwszego "spotkania" wszystkich zawodników, jest już znana. Wiadomo, że konferencja Fame MMA 7 odbędzie się na początku miesiąca, a dokładniej 2 sierpnia 2020 w Poznaniu, w Klubie Muzycznym B17. Będzie to niedziela. 

Rozpoczęcie konferencji Fame MMA 7 zaplanowane zostało na godzinę 18:00.

Przypomnijmy, że gala Fame MMA 7 odbędzie się w sobotę, 5 września. Część walk do tej pory nie została ogłoszona. Jak na razie wiadomo, że podczas sportowego wydarzenia wystąpią m.in. Popek, Marcin Najman, Adrian Polak, Maksymilian "Wiewióra" Wiewiórka czy Kamil Hassan.

Fame MMA 7 - KARTA WALK: jacy zawodnicy wezmą udział w gali? [WALKI]

Konferencja Fame MMA 7 - gdzie obejrzeć online? [TRANSMISJA]

Transmisja z konferencji Fame MMA 7 dostępna będzie na oficjalnym kanale organizacji w serwisie YouTube. Z kolei osoby, które chcą wziąć udział w wydarzeniu, muszą zakupić specjalny bilet, którego cena wynosi 30 zł. Jedna osoba może zakupić maksymalnie dwa bilety, a każdy bilet musi być imienny. Podczas wydarzenia obowiązują zasady: sprawdzania temperatury, noszenie maseczki, dezynfekcja dłoni, zachowanie dystansu społecznego.

Osoby powyżej 14. roku życia (ukończone w dniu wydarzenia) mogą uczestniczyć w wydarzeniu samodzielnie. Osoby poniżej 14. roku życia muszą przebywać pod opieką osoby dorosłej do tego uprawnionej. Opiekun również musi posiadać bilet.

Fame MMA 7 - BILETY. Ile kosztują wejściówki i kiedy w sprzedaży? [CENA BILETÓW]

RadioZET.pl