Zamknij

Konferencja premiera: o której godzinie i gdzie oglądać? [11.01.2021,TRANSMISJA, GODZINA]

11.01.2021 14:40
Konferencja premiera: o której godzinie i gdzie oglądać? [11.01.2021,TRANSMISJA, GODZINA]
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Kiedy kolejna konferencja premiera? O której godzinie się rozpocznie? Gdzie obejrzeć konferencję w telewizji i online?  W tym tygodniu ma zostać ogłoszona decyzja o przedłużeniu lub odwołaniu części obostrzeń. Sprawdzamy, gdzie i kiedy odbędzie się konferencja z udziałem premiera lub ministra zdrowia. 

Kiedy konferencja premiera i o której godzinie? [11.01.2021]

Kiedy konferencja premiera? W tym tygodniu mają zostać przekazane decyzje rządu dotyczące luzowania lub przedłużania obowiązujących obostrzeń. - Chcielibyśmy je zakomunikować na początku przyszłego tygodnia, co nie zmienia faktu, że są podejmowane działania już w tej chwili, żeby w razie czego móc uruchomić funkcjonowanie szkół. Ostateczna decyzja w tym zakresie będzie zakomunikowana najpóźniej w poniedziałek, może to będzie wcześniej – zapowiedział rzecznik rządu  Piotr Müller na konferencji prasowej.

Konferencja premiera - 11.01.2021

Konferencja premiera nie odbędzie się 11 stycznia. O godz. 17 informacje dot. obostrzeń przekaże minister zdrowia Adam Niedzielski i Przemysław Czarnek, minister edukacji i nauki. 

Kiedy uczniowie wrócą do szkół? Kiedy zakończą się lekcje zdalne i uczniowie wrócą do szkół? [2020]

Konferencja premiera - gdzie obejrzeć? [TRANSMISJA]

Konferencja premiera nie odbędzie się 11.01.2021.

Transmisję ze spotkania ministrów z mediami będą pokazywały telewizje: TVP Info, TVN24, Polsat News oraz strony internetowe: TVP Info Stream i Facebook Kancelarii premiera. 

Na stronie głównej RadioZET.pl znajdziecie też relację z  konferencji na żywo.

RadioZET.pl