Zamknij

Konferencja premiera 20.11.2020: o której godzinie i gdzie oglądać online, w TV? [TRANSMISJA]

20.11.2020 14:18
Konferencja premiera 20.11.2020: o której godzinie i gdzie oglądać online, w TV? [TRANSMISJA]
fot. Piotr Molecki/East News

Najbliższa konferencja premiera Polski Mateusza Morawieckiego ma odbyć się w piątek, 20 listopada 2020. Podczas wydarzenia dowiemy się, czy zostaną wprowadzone kolejne obostrzenia dla mieszkańców naszego kraju, czy może część ograniczeń zostanie zniesiona. Szczegółowe informacje na temat tego, o której godzinie konferencja premiera 20.11 i gdzie obejrzeć na żywo online oraz w telewizji, można znaleźć poniżej. 

Kiedy konferencja premiera 20.11.2020 i o której godzinie? Gdzie obejrzeć w telewizji i online? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy datę i godzinę rozpoczęcia się konferencji premiera 20 listopada.

Kiedy konferencja premiera i o której godzinie? [20.11.2020]

Wiele osób szuka w sieci informacji na temat tego, kiedy konferencja premiera. Choć oficjalne informacje jeszcze nie zostały opublikowane, to prawdopodobnie najbliższe takie wydarzenie odbędzie się w piątek, 20 listopada 2020 roku. Nie jest jednak jeszcze znana godzina rozpoczęcia się konferencji premiera Mateusza Morawieckiego. Jeśli tylko opublikowane zostaną takie informacje, zamieścimy je w tym miejscu. Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco.

AKTUALIZACJA - Jak przekazał w piątek na antenie TVP1 szef Komitetu Wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski, "mapa znoszenia obostrzeń będzie przedstawiona w weekend lub w poniedziałek". 

Premier przedstawi „mapę znoszenia obostrzeń”. Jest zapowiedź

Podczas wydarzenia dowiemy się, czy zostaną wprowadzone kolejne obostrzenia dla mieszkańców naszego kraju, czy może część ograniczeń zostanie zniesiona. 

Mateusz Morawiecki zapowiedział podczas czwartkowego posiedzenia Rady Dialogu Społecznego, że rząd zamierza przedstawić plan na kilka najbliższych miesięcy. Taki, który będzie odnosił się do tego, jak dzisiaj zamrożone branże mogłyby funkcjonować, jak handel ma funkcjonować, jak planujemy przed świętami zorganizować życie gospodarcze. Obecny poziom zakażeń wskazuje na to, że epidemia się stabilizuje, ale bynajmniej nie jest jeszcze opanowana – mówił premier.

Konferencja premiera Morawieckiego. Rząd zapowie zmiany w obostrzeniach

Konferencja premiera 20.11 - gdzie obejrzeć online, w TV? [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Transmisja z konferencji premiera 20.11.2020 dostępna będzie m.in. w telewizji na kanałach TVP Info oraz TVN24. Ponadto wydarzenie będzie można oglądać także bezpłatnie w internecie, m.in. na Facebooku na stronie Kancelarii premiera.

Dodatkowo relacja z konferencji premiera na RadioZet.pl

Przypomnijmy, że 23 października podczas konferencji premier Polski Mateusz Morawiecki poinformował o wprowadzeniu czerwonej strefy w całym kraju. Ponadto pojawiły się nowe obostrzenia, m.in. zawieszenie działalności aquaparków, basenów i siłowni, zakaz spotkań, zebrań powyżej 5 osób (wyjątki: osoby mieszkające razem, pracownicy) czy wprowadzenie godzin dla młodzieży (w godzinach od 8 do 16 młodzież może opuszczać dom tylko pod opieką dorosłych).

Z kolei 4 listopada wprowadzono kolejne nowe obostrzenia, m.in. zamknięcie sklepów w galeriach handlowych (z nielicznymi wyjątkami) czy rozszerzenie nauki zdalnej na klasy 1-3.

RadioZET.pl