Zamknij

Konferencja premiera 29.10.2020 - o której godzinie i gdzie oglądać? [TRANSMISJA]

29.10.2020 12:04
Konferencja premiera 29.10.2020 - o której godzinie i gdzie oglądać? [TRANSMISJA]
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/EASTNEWS

Najbliższa konferencja premiera Polski Mateusza Morawieckiego odbędzie się w czwartek, 29 października 2020. Możliwe, że podczas wydarzenia wprowadzone zostaną kolejne obostrzenia. Szczegółowe informacje na temat tego, o której godzinie konferencja premiera 29.10 i gdzie obejrzeć, można znaleźć poniżej.

Kiedy konferencja premiera 29.10.2020 i o której godzinie? Gdzie obejrzeć w telewizji i online? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy datę i godzinę rozpoczęcia się konferencji premiera 29 października.

Koronawirus w Polsce: liczba zachorowań, zalecenia. RAPORT

Kiedy konferencja premiera i o której godzinie? [29.10.2020]

Wiele osób szuka w sieci informacji na temat tego, kiedy konferencja premiera. Najbliższe takie wydarzenie odbędzie się tradycyjnie w czwartek 29 października 2020 na PGE Narodowym. Wiadomo także, że konferencja rozpocznie się około godziny 12:30.

Jak czytamy na portalu TVP.Info, rzecznik rządu Piotr Müller pytany, czy rząd zamierza wprowadzić nowe ograniczenia lub pełny lockdown, powiedział, że nie ma jeszcze takich decyzji i wszystkiego dowiemy się na konferencji.

Strefa czerwona, żółta w Polsce - powiaty: co wolno, co jest zabronione i gdzie? [MAPA, MIASTA]

Przypomnijmy, że w piątek 23 października podczas konferencji premier Polski Mateusz Morawiecki poinformował o wprowadzeniu czerwonej strefy w całym kraju. Ponadto pojawiły się nowe obostrzenia, m.in. zawieszenie działalności aquaparków, basenów i siłowni, zakaz spotkań, zebrań powyżej 5 osób (wyjątki: osoby mieszkające razem, pracownicy) czy wprowadzenie godzin dla młodzieży (w godzinach od 8 do 16 młodzież może opuszczać dom tylko pod opieką dorosłych).

Do kiedy czerwona strefa w Polsce? [DATA, TERMIN]

Konferencja premiera 29.10 - gdzie obejrzeć? [TRANSMISJA]

Transmisja z konferencji premiera 29.10.2020 dostępna będzie m.in. w telewizji na kanałach TVP Info oraz TVN24. Ponadto wydarzenie będzie można oglądać także bezpłatnie w internecie, m.in. na Facebooku na stronie Kancelarii premiera.

Dodatkowo relacja z konferencji premiera na RadioZet.pl

RadioZET.pl