Zamknij

Konferencja premiera 30.10.2020 - o której godzinie i gdzie obejrzeć? [TRANSMISJA]

30.10.2020 14:20
Konferencja premiera 30.10.2020 - o której godzinie i gdzie obejrzeć? [TRANSMISJA]
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER/EASTNEWS

Najbliższa konferencja premiera Polski Mateusza Morawieckiego odbędzie się w piątek, 30 października 2020. Możliwe, że podczas wydarzenia wprowadzone zostaną kolejne obostrzenia, a na pewno dowiemy się jak będą funkcjonować cmentarze we Wszystkich Świętych. Szczegółowe informacje na temat tego, o której godzinie konferencja premiera 30.10 i gdzie oglądać, można znaleźć poniżej.

Kiedy konferencja premiera 30.10.2020 i o której godzinie? Gdzie obejrzeć w telewizji i online? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy datę i godzinę rozpoczęcia się konferencji premiera 30 października.

Cmentarze, 1 listopada 2020 - czy cmentarze będą zamknięte i od kiedy do kiedy?

Kiedy konferencja premiera i o której godzinie? [30.10.2020]

Wiele osób szuka w sieci informacji na temat tego, kiedy konferencja premiera. Najbliższe takie wydarzenie odbędzie się w piątek, 30 października 2020. Konferencja rozpocznie się o godzinie 15:30.

Cmentarze zamknięte - do kiedy potrwają ograniczenia na 1 listopada 2020? [DATY]

Podczas konferencji szef rządu ma przedstawić informację w sprawie funkcjonowania cmentarzy w Dniu Wszystkich Świętych oraz ewentualnych dalszych obostrzeń, które mogą zostać wprowadzone w związku z trwającą pandemią koronawirusa.

Konferencja prasowa premiera. Rząd zamknie cmentarze 1 listopada?

Przypomnijmy, że w piątek 23 października podczas konferencji premier Polski Mateusz Morawiecki poinformował o wprowadzeniu czerwonej strefy w całym kraju. Ponadto pojawiły się nowe obostrzenia, m.in. zawieszenie działalności aquaparków, basenów i siłowni, zakaz spotkań, zebrań powyżej 5 osób (wyjątki: osoby mieszkające razem, pracownicy) czy wprowadzenie godzin dla młodzieży (w godzinach od 8 do 16 młodzież może opuszczać dom tylko pod opieką dorosłych).

Lockdown w Polsce. Współpracownik premiera wskazuje możliwy termin

Konferencja premiera 30.10 - gdzie obejrzeć? [TRANSMISJA]

Transmisja z konferencji premiera 30.10.2020 dostępna będzie m.in. w telewizji na kanałach TVP Info oraz TVN24. Ponadto wydarzenie będzie można oglądać także bezpłatnie w internecie, m.in. na Facebooku na stronie Kancelarii premiera.

Dodatkowo relacja z konferencji premiera na RadioZet.pl

RadioZET.pl