Zamknij

Konferencja premiera 6.11.2020 - o której godzinie i gdzie oglądać? [TRANSMISJA, GODZINA]

06.11.2020 12:40
Konferencja premiera 6.11.2020 - o której godzinie i gdzie oglądać? [TRANSMISJA, GODZINA]
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/EASTNEWS

Najbliższa konferencja premiera odbędzie się już w piątek, 6 listopada 2020. Podczas wydarzenia dowiemy się, czy zostaną wprowadzone kolejne obostrzenia dla mieszkańców naszego kraju. Szczegółowe informacje na temat tego, o której godzinie konferencja premiera Mateusza Morawieckiego 6.11 i gdzie oglądać, można znaleźć poniżej. 

Kiedy konferencja premiera 6 listopada 2020 i o której godzinie? Gdzie obejrzeć w telewizji i online? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy datę i godzinę rozpoczęcia się konferencji premiera 6.11.2020.

Kiedy konferencja premiera i o której godzinie? [6.11.2020]

Wiele osób szuka w sieci informacji na temat tego, kiedy konferencja premiera. Najbliższe takie wydarzenie odbędzie się dokładnie w piątek, 6 listopada 2020. Konferencja premiera Mateusza Morawieckiego ma rozpocząć się około godziny 13:00.

Podczas wydarzenia dowiemy się, czy zostaną wprowadzone kolejne obostrzenia dla mieszkańców naszego kraju.

Konferencja premiera 6.11 - gdzie obejrzeć? [TRANSMISJA]

Transmisja z konferencji premiera 6.11.2020 dostępna będzie m.in. w telewizji na kanałach TVP Info oraz TVN24. Ponadto wydarzenie będzie można oglądać także bezpłatnie w internecie, m.in. na Facebooku na stronie Kancelarii premiera. 

Dodatkowo relacja z konferencji premiera na żywo na RadioZet.pl

Przypomnijmy, że 23 października podczas konferencji premier Polski Mateusz Morawiecki poinformował o wprowadzeniu czerwonej strefy w całym kraju. Ponadto pojawiły się nowe obostrzenia, m.in. zawieszenie działalności aquaparków, basenów i siłowni, zakaz spotkań, zebrań powyżej 5 osób (wyjątki: osoby mieszkające razem, pracownicy) czy wprowadzenie godzin dla młodzieży (w godzinach od 8 do 16 młodzież może opuszczać dom tylko pod opieką dorosłych).

Z kolei 4 listopada wprowadzono kolejne nowe obostrzenia, m.in. zamknięcie sklepów w galeriach handlowych (z nielicznymi wyjątkami) czy rozszerzenie nauki zdalnej na klasy 1-3.

RadioZET.pl