Zamknij

Konrad Gaca - kim był zmarły dietetyk i promotor walki z otyłością?

Redakcja
16.08.2018 12:26
Konrad Gaca - kim był zmarły dietetyk i promotor walki z otyłością?
fot. KAROL SEREWIS/EASTNEWS

Konrad Gaca zmarł w nocy z 15 na 16 sierpnia 2018 roku w wieku 42 lat. Ciało znaleźli jego bliscy w domu pod Lublinem około 5 rano. Był przedsiębiorcą, trenerem, promotorem walki z otyłością oraz autorem programu Mądrego Odchudzania GACA SYSTEM. Sprawdzamy najważniejsze informacje na temat Konrada Gacy - jego życiorys i osiągnięcia.

Nie żyje Konrad Gaca. Kim był przedsiębiorca i trener? Przedstawiamy jego życiorys i najważniejsze osiągnięcia.

Konrad Gaca - przyczyny śmierci trenera

Konrad Gaca nie żyje. Przedsiębiorca, trener oraz promotor walki z otyłością zmarł w nocy z 15 na 16 sierpnia 2018 roku. Ciało znaleźli jego bliscy w domu pod Lublinem około 5 rano. Miał 42 lata. 

Informację o śmierci podał "Kurier Lubelski", z którym trener współpracował, a w rozmowie z Wirtualną Polską potwierdziła to prokuratura. Przyczyny śmierci Konrada Gacy nie zostały jeszcze ustalone. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich, a sprawą zajmuje się policja.

Konrad Gaca - kim był dietetyk i autor programu Mądrego Odchudzania GACA SYSTEM?

Konrad Gaca był ekspertem z zakresu walki z otyłością. Stworzył autorski program Mądrego Odchudzania GACA SYSTEM. Był także właścicielem specjalnych ośrodków, które pomagały ludziom zrzucić zbędne kilogramy. Konrad Gaca występował w telewizji jako ekspert. W TVP miał swój własny program. Ponadto wydał kilka książek. Jego największą pasją był sport. Na swoim koncie miał wiele osiągnięć - był wielokrotnym finalistą Mistrzostw Polski w Kulturystyce & Wellness i Fitness & Wellness.

W 2011 roku zdobył tytuł „Top Menedżera 2011" przyznawany przez redakcję „Kuriera Lubelskiego".

RadioZET/kurierlubelski.pl/JW