Zamknij

Korona królów - 15 STRESZCZENIE. Jadwiga odkrywa schadzkę Anny z byłym kochankiem

Redakcja
22.01.2018 15:56
Korona królów streszczenia 15
fot. screen z wideo

"Korona królów", streszczenie odcinka nr 15, który w TVP 1 już w e wtorek 23 stycznia 2018 o godzinie 18.30. Co się w nim wydarzy?

"Korona królów" - odcinek 15: streszczenie wydarzeń ukazuje kolejne wydarzenia na zamku.

W poprzednim epizodzie "Korony królów" Kazimierz nie chce się zgodzić na wojnę z Krzyżakami, bardzo mu zależy na bezpieczeństwie Królestwa Polskiego. Niestety, jego pokojowe stanowisko nie spotyka się ze zrozumieniem. Jedynie kasztelan krakowski Spytek z Melsztyna popiera przyszłego króla. Za wojną opowiada się biskup krakowski Grot, który uważa, że wojna to jedyne słuszne rozwiązanie. Relacja między Kazimierzem a biskupem staje się coraz bardziej napięta.

"Korona królów" - streszczenie odcinka 15

Na dworze trwają przygotowania do koronacji Kazimierza i Anny. Powoli zjeżdżają zaproszeni goście. Przybywa drugi brat Anny, a wraz z nim pojawia się Arunas - młodzieńcza miłość dziewczyny. Podczas wspólnej uczty, Jadwiga dostrzega ich wzajemne spojrzenia. Przyszła królowa widzi się z chłopakiem na osobności, o czym nikt, poza Olgierdem, nie wie.

Seks w "Koronie królów" - szokujące sceny

 Po spotkaniu, Anną targają emocje, z których nie może się otrząsnąć. Chce, by Arunas zniknął z jej życia. Niestety, schadzkę dawnych kochanków widzi jedna z dwórek, Helena, i donosi Jadwidze

"Korona królów" - kiedy i gdzie oglądać online i w TV?

Serial miał premierę 1 stycznia 2018 roku. Emitowany jest cztery razy w tygodniu na antenie TVP 1. Oglądać go można od poniedziałku do czwartku o godz. 18.30.

Dla tych, którzy wolą "Koronę królów" oglądać online, mamy dobrą wiadomość: serial dostępny jest w serwisie vod.tvp.pl. Zobaczyć tam można zarówno odcinki już wyemitowane, jak i premierowe (dostępne w "Strefie widza").

RadioZET.pl/SA