Zamknij

Korona królów - odc.12 STRESZCZENIE 17.07. Anna wspomina dawnego ukochanego

Redakcja
16.01.2018 15:41
Korona królów 12 streszczenie
fot. screen YouTube

"Korona królów", streszczenie odcinka nr 12, który w TVP 1 już w środę 17 stycznia 2018 o godzinie 18.30. Co się w nim wydarzy?

"Korona królów" - odcinek 12: streszczenie wydarzeń ukazuje kolejne wydarzenia na zamku.

W poprzednim epizodzie rozpoczął się Wielki Post. Córki Anny i Kazimierza ściśle go przestrzegają, co doprowadza małą Elżbietkę do omdlenia. Powoduje to pierwszy otwarty konflikt między Jadwigą a jej synową. Annie doskwiera samotność.

"Korona królów", odcinek 15 - streszczenie wydarzeń

Wielki Post dobiega końca. nadchodzi Wielkanoc. Cały dwór uczestniczy w celebrowaniu uroczystości wielkanocnych. Poruszające Misterium Paschalne skłania Annę do przemyśleń - wiara chrześcijańska staje się dla niej ważna.

Seks w "Koronie królów" - szokujące sceny

Niestety, kobieta wciąż rozpamiętuje dawnego ukochanego. Szuka duchowej pomocy u swojego spowiednika - dominikanina Wojciecha.

Kazimierz marzy o dziedzicu, a Anna czuje się w obowiązku dać mężowi syna. Wybranka Niemierzy, Cudka, podkochuje się w przyszłym królu. Nie potrafi zapanować nad swoim uczuciem, co na dworze zaczynają dostrzegać inni. Do czego to doprowadzi?

"Korona królów" - kiedy i gdzie oglądać online i w TV?

Serial miał premierę 1 stycznia 2018 roku. Emitowany jest cztery razy w tygodniu na antenie TVP 1. Oglądać go można od poniedziałku do czwartku o godz. 18.30.

Dla tych, którzy wolą "Koronę królów" oglądać online, mamy dobrą wiadomość: serial dostępny jest w serwisie vod.tvp.pl. Zobaczyć tam można zarówno odcinki już wyemitowane, jak i premierowe (dostępne w "Strefie widza").

RadioZET.pl/SA