Zamknij

Korona królów - odcinek 10. STRESZCZENIE. Romans na dworze

Redakcja
15.01.2018 11:29
Korona królów 10 odcinek streszczenie
fot. screen

"Korona królów", streszczenia odcinków: 10 epizod serialu historycznego w TVP 1 już w poniedziałek 15 stycznia 2018 o godzinie 18.30. Co się w nim wydarzy?

"Korona królów" - odcinek 11: streszczenie wydarzeń ukazuje kolejne intrygi na zamku. W poprzednim epizodzie Kazimierz starał się zadbać o bezpieczeństwo żony i dzieci. Coraz częściej podejmuje decyzje sam, co nie spodobało się Jadwidze. Kazimierz zaprosił Giedymina i Olgierda na koronację. Co w nowym odcinku?

"Korona królów", odcinek 12 - streszczenie wydarzeń

Na zamku trwają przygotowania do pogrzebu Władysława Łokietka. Jadwiga nie może uporać się ze stratą męża i bardzo ciągle to przeżywa. Na dworze pojawia się królowa Elżbieta, co powoduje duże zamieszanie.

Seks w "Koronie królów" - szokujące sceny

Tymczasem Kunegunda próbuje zniechęcić siostrę do Kazimierza i Anny, jednak Elżbieta broni brata i staje po jego stronie. Jest przekonana o winie spiskowców węgierskich i zamierza ich ukarać. Wraz z Kazimierzem skazuje ich na tortury i śmierć, za próbę otrucia rodziny królewskiej.

W tle uroczystości pogrzebowych na dworze rozwija się pierwszy poważny romans. Zaufany króla - Niemierza - zakochuje się w dwórce Anny - Cudce... Co z tego wyniknie?

"Korona królów" - kiedy i gdzie oglądać online i w TV?

Serial miał premierę 1 stycznia 2018 roku. Emitowany jest cztery razy w tygodniu na antenie TVP 1. Oglądać go można od poniedziałku do czwartku o godz. 18.30.

Dla tych, którzy wolą "Koronę królów" oglądać online, mamy dobrą wiadomość: serial dostępny jest w serwisie vod.tvp.pl. Zobaczyć tam można zarówno odcinki już wyemitowane, jak i premierowe (dostępne w "Strefie widza").

RadioZET.pl/SA