Zamknij

Korona królów - odcinek 8. STRESZCZENIE. Kolejna śmierć na zamku

Redakcja
10.01.2018 16:26
Korona królów 8 streszczenie
fot. screen Korona królów

"Korona królów", streszczenia odcinków: 8 epizod serialu historycznego w TVP 1 już w środę 10 stycznia 2018 o godzinie 18.30. Co się w nim wydarzy?

"Korona królów" - streszczenie dziesiątego odcinka ukazuje kolejne intrygi na zamku.

W poprzednim epizodzie byliśmy świadkami wielkiej uczty na dworze. Niestety, podczas biesiady umiera podczaszy, który spróbował zatrutych ziół przeznaczonych dla królowej. Na Wawelu jest coraz bardziej niebezpiecznie...

"Korona królów", odcinek 10 - streszczenie wydarzeń

Krzyżacy chcą przedłużyć zawiązany pokój, ale tylko za cenę zerwania sojuszu z Litwą. Kazimierz nie zgadza się na nowe warunki i ogłasza, że podpisze rozejm, ale na dotychczasowych zasadach.

Seks w "Koronie królów" - szokujące sceny

Jadwiga jest przekonana, że za spiskiem stoi Anna. Uważa, że chce ona wraz z bratem przejąć królestwo. Żona Kazimierza zaczyna obawiać się o życie swoich dzieci, dlatego nie pozwala im uczestniczyć w procesji żałobnej. Niestety - tym znów naraża się królowej. Tymczasem na zamku dochodzi do kolejnej próby otrucia...

"Korona królów" - kiedy i gdzie oglądać online i w TV?

Serial miał premierę 1 stycznia 2018 roku. Emitowany jest cztery razy w tygodniu na antenie TVP 1. Oglądać go można od poniedziałku do czwartku o godz. 18.30.

Dla tych, którzy wolą "Koronę królów" oglądać online, mamy dobrą wiadomość: serial dostępny jest w serwisie vod.tvp.pl. Zobaczyć tam można zarówno odcinki już wyemitowane, jak i premierowe (dostępne w "Strefie widza").

RadioZET.pl/SA