Zamknij

Kosmetyki Ewy Chodakowskiej - gdzie i od kiedy można kupić beBIO cosmetics? [CENY]

Jolanta Waligóra
01.04.2019 10:53
Kosmetyki Ewy Chodakowskiej - gdzie i od kiedy można kupić beBIO cosmetics? [CENY]
fot. Instagram.com/chodakowskaewa/

Gdzie kupić kosmetyki Ewy Chodakowskiej i co znalazło się w ofercie? Pod koniec marca 2019 roku pojawiła się informacja o nowym projekcie trenerki. Okazało się, że Ewa Chodakowska stworzyła linię naturalnych kosmetyków "beBIO cosmetics". Szczegółowe informacje na ten temat i ceny kosmetyków Ewy Chodakowskiej można znaleźć poniżej.

Kosmetyki Ewy Chodakowskiej - kiedy beBIO cosmetics trafią do sprzedaży? Gdzie będzie można je kupić? Za ile? Jakie produkty oferuje Ewa Chodakowska? Odpowiadamy na pojawiające się pytania, przedstawiamy najważniejsze informacje o beBIO cosmetics i sprawdzamy ich ceny.

Gdzie kupić kosmetyki Ewy Chodakowskiej i od kiedy w sprzedaży?

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów trenerki i nie tylko - kosmetyki beBIO Chodakowskiej trafiły do sprzedaży w poniedziałek, 1 kwietnia. Wiele osób zastanawia się także, gdzie kupić kosmetyki Ewy Chodakowskiej. Od poniedziałku są one dostępne we wszystkich sklepach sieci Rossmann. Kosmetyki można zakupić także przez internet, za pośrednictwem strony bebiocosmetiqs.pl.

Niewątpliwie dużym plusem jest to, że w kosmetykach Ewy Chodakowskiej znajduje się ponad 99 procent produktów pochodzenia naturalnego, wegańskiego, czyli nietestowanych na zwierzętach. Dodatkowo do ich produkcji używana jest woda dejonizowana, która jest odzyskiwana. Ponadto wszystkie opakowania nadają się do recyklingu.

Wiem, że wszystko, co nakładam na skórę ma znaczenie.. Dlatego, każdy z produktów beBIO stworzyliśmy ze składników, które kochają nasze ciało i spełniają pielęgnacyjne potrzeby. Testowałam je na sobie, na całej rodzinie.. znajomych.. bez wyjątku widzę świetne rezultaty - zachęca do zakupu trenerka.

Kosmetyki Ewy Chodakowskiej - CENY. Ile kosztują i co znalazło się w ofercie?

W ofercie autorskich kosmetyków trenerki znajdziemy m.in. żele pod prysznic, balsamy do ciała oraz naturalne dezodoranty. W każdym z nich można znaleźć superfoods zainspirowane zdrową dietą: chia, spirulina, chlorella, jagody goji, granat, migdał, bambus, trawa cytrynowa, siemię lniane, aloes, dobroczynne oleje roślinne i o wiele więcej - pisze trenerka.

Trzeba przyznać, że ceny kosmetyków Ewy Chodakowskiej są bardzo przystępne. Przykładowo za dezodorant zapłacimy około 16 zł. Podobną kwotę zapłacimy za żel pod prysznic. Z kolei balsam do ciała to wydatek rzędu około 20 zł (za 200 ml) lub 30 zł (za 400 ml).

Zagłosuj

Wypróbujesz nowych kosmetyków Ewy Chodakowskiej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW