Zamknij

Kozacka miłość - PIOSENKA z serialu: jaki ma tytuł i kto ją wykonuje?

30.11.2020 10:13
Kozacka miłość - PIOSENKA z serialu: jaki ma tytuł i kto ją wykonuje?
fot. mat.prasowe

Piosenka z serialu "Kozacka miłość" to temat, na który informacji poszukuje wiele osób. Szczegóły dotyczące tego, kto śpiewa utwór z rosyjsko-ukraińskiej produkcji, którą od końca listopada 2020 można oglądać na antenie TVP2, i jaki ma tytuł, zamieszczamy poniżej.

Serial "Kozacka miłość" - PIOSENKA: jaki ma tytuł? Kto ją wykonuje? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy wszystko o piosence z serialu "Kozacka miłość".

Kozacka miłość - PIOSENKA Z SERIALU: jaki ma tytuł i kto ją wykonuje?

"Kozacka miłość" to nowy rosyjsko-ukraiński serial kostiumowy, którego premiera na antenie TVP2 zaplanowana została na koniec listopada 2020. W produkcji zobaczymy plejadę rosyjskich i ukraińskich aktorów m.in.: Zoryanę Marchenko (Marysia Sotnyk), Ekaterinę Olkinę (Alena), Viecheslava Drobinkova  (Stepan Gruszin), Dmitrija Nazarova  (Gregori Sotnyk) czy Aleksandra Mokhova (Piotr Kolewanow). 

Akcja serialu rozgrywa się na ukraińskiej prowincji na przełomie XIX i XX wieku. "Kozacka miłość" opowiada historię miłości, dla której nie ma barier i przeciwności.

Wiele osób, wraz z pojawieniem się zwiastuna produkcji, zaczęło poszukiwać w sieci informacji na temat piosenki z serialu "Kozacka miłość". Utwór wykonuje piosenkarka Yuta, a tytuł singla to "Lyubimiy Moy".

Kozacka miłość - OBSADA: kto gra w serialu i o czym jest? [STRESZCZENIE]

Serial Kozacka miłość - PIOSENKA

Poniżej zamieszczamy piosenkę z serialu "Kozacka miłość". Przypomnijmy, że nowe epizody będzie można oglądać codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45 na antenie TVP2. Produkcja składa się z 270 odcinków. 

Kozacka miłość - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać w TVP2?

RadioZET.pl