Zamknij

„Kraina cudów” pełna niezwykłych przygód komedia animowana w kinach od 10 maja

Weronika Domoradzka
20.03.2019 11:19
„Kraina cudów” pełna niezwykłych przygód komedia animowana w kinach od 10 maja
fot. Materiały prasowe

Każdy z nas miał w dzieciństwie swoją Krainę Cudów, miejsce wyjątkowe, w którym wszystko było możliwe. I właśnie do takiego bajkowego świata zaprasza film oraz cykl imprez, które promują animację.

Komedia animowana „Kraina cudów” to opowieść o kilkuletniej June, która uwielbia zapuszczać się do pełnego cudów i magii świata własnej wyobraźni. Jej przewodnikiem po tym niezwykłym świecie jest jej mama, z którą wspólnie wymyślają najbardziej nietworzone historie. Jedną z nich jest wyimaginowany lunapark, w którym często wspólnie spędzają czas. Pewnego dnia June gubi się w lesie, a szukając drogi do domu, odnajduje… niesamowity park rozrywki - lunapark - dokładnie taki sam, jaki zna z własnej wyobraźni. Pozna nowych przyjaciół, doświadczy niesamowitych przygód, ale przede wszystkim zrozumie, że świat wyobraźni to nasz wielki przyjaciel, bo tam zdarzyć się może wszystko.

A już teraz rusza cykl niezwykłych imprez

Wydarzeniem towarzyszącym premierze filmu jest 11 pełnych magii, kolorów i zabawy imprez promujących wchodzącą w maju do kin komedię animowaną. Wśród atrakcji m.in.:

STREFA: KRAINA CUDÓW, a w niej: pełne kolorów i magii muzyczne przedstawienie aktorskie Kraina Cudów, napisane specjalnie na potrzeby imprezy

STREFA: LUNAPARK, a w niej: absolutny odlot - specjalnie sprowadzony na potrzeby imprezy wielki wirtualny symulator rollercoastera!

Dla najmłodszych: wielki suchy basen pełen kolorowych piłeczek. Foto-Stand, na tle którego dzieci zrobią sobie wyjątkowe pamiątkowe zdjęcia – prosto z wagonika kolejki górskiej! Kolorowa wata cukrowa. Szalona strefa zabawek Playmobil: dzieci układają swój własny lunapark.

PEŁNY ROZKŁAD WYDARZEŃ PONIŻEJ

 
Kraina Cudow_NOWA_mapa imprezy
fot.
 

Wszystkie szczegóły dotyczące cyklu wydarzeń znajdziecie tutaj https://tylkohity.pl/kraina-cudw