Zamknij

Kraków Live Festival 2018: BILETY - czy są jeszcze w sprzedaży? [CENA]

Redakcja
10.08.2018 12:27
Kraków Live Festival 2018: BILETY - czy są jeszcze w sprzedaży? [CENA]
fot. PIXABAY

Czy bilety na Kraków Live Festival 2018 są jeszcze w sprzedaży? Na to pytanie szukają odpowiedzi osoby, które chcą wziąć udział w muzycznym wydarzeniu, ale nie zdążyły zaopatrzyć się w wejściówki. Sprawdzamy, gdzie można jeszcze nabyć bilety na sierpniowy festiwal i w jakiej są cenie.

Bilety na Kraków Live Festival 2018 - czy są jeszcze w sprzedaży? Gdzie można kupić wejściówki na festiwal? Sprawdzamy, czy bilety są jeszcze dostępne i w jakiej cenie.

» Kraków Live Festival 2018 - line-up, artyści, bilety [INFORMATOR] «

Kraków Live Festival 2018: BILETY - czy są jeszcze w sprzedaży i gdzie kupić?

Dobra wiadomość dla wszystkich osób, które chcą wziąć udział w sierpniowej imprezie, ale nie zdążyły jeszcze zakupić wejściówek. Bilety na Kraków Live Festival 2018 są jeszcze w sprzedaży! Jak czytamy na oficjalnej stronie wydarzenia, do nabycia są:

  • karnety na dwa dni,
  • bilety jednodniowe,
  • karnety oraz bilety jednodniowe VIP.

Wyprzedane natomiast zostały dwudniowe karnety z polem namiotowym. Bilety na Kraków Live Festival 2018 można zakupić za pośrednictwem stron: alterart.pl, eBilet.pl oraz w punktach sprzedaży, które można znaleźć pod następującym linkiem: ebilet.pl/punkty-sprzedazy/.

Bilety na Kraków Live Festival 2018 - cena. Za ile wejściówki?

Jak już wspominaliśmy powyżej, większość wejściówek na muzyczne wydarzenie jest jeszcze w sprzedaży. Ceny biletów na Kraków Live Festival 2018 wynoszą od 229 zł za wejściówkę jednodniową do 399 zł za karnet dwudniowy. Przypominamy, że dzieci do 3. roku życia wchodzą bezpłatnie. Dodatkowo obowiązuje zniżka dla dzieci od 3 do 10 lat i wynosi 50% ceny biletu.

Kraków Live Festival 2018 odbędzie się w dniach 17-18 sierpnia (piątek, sobota). Muzyczna impreza, jak sama nazwa wskazuje, będzie mieć miejsce w Krakowie, a dokładniej na terenie Lotniska - Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia na scenie zagrają popularni artyści, m.in. Bass Astral x Igo, ASAP Rocky, Martin Garrix. Dokładną rozpiskę godzinową koncertów można znaleźć w linku poniżej.

» Kraków Live Festival 2018: rozpiska godzinowa koncertów [17-18.08.] «

RadioZET.pl/JW