Kraków Live Festival 2019 - artyści, line-up, data, miejsce [INFORMATOR]

28.02.2019 13:55

Line-up Kraków Live Festival 2019 i data muzycznego wydarzenia to informacje, które najbardziej interesują tegorocznych festiwalowiczów. Choć muzyczne wydarzenie odbędzie się dopiero w sierpniu, to już pojawiają się pierwsze szczegóły dotyczące krakowskiej imprezy. Kiedy Kraków Live Music Festival 2019 i kto wystąpi? Szczegółowe informacje można znaleźć poniżej.

Kraków Live Festival 2019 - artyści, line-up, data, miejsce [INFORMATOR] fot. SHUTTERSTOCK

Kraków Live Music Festival 2019 - kto wystąpi? Kiedy odbędzie się muzyczne wydarzenie? Gdzie będzie mieć miejsce? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i przedstawiamy szczegółowe informacje o dacie Kraków Live Festival 2019, line-upie i miejscu. Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco.

Kraków Live Festival 2019 - line-up, artyści. Kto wystąpi w Krakowie?

Kto wystąpi na Kraków Live Music Festival 2019? To pytanie zadają sobie wszyscy, którzy planują wziąć udział w muzycznym wydarzeniu. Choć impreza odbędzie się dopiero w sierpniu, to już pojawiają się pierwsze szczegóły dotyczące line-upu Kraków Live Festival 2019 i artystów, którzy wystąpią na scenie. Poniżej przedstawiamy ogłoszone już gwiazdy:

  • Post Malone,
  • Dj Snake (16 sierpnia),
  • Years & Years,
  • Macklemore (16 sierpnia).

Przypominamy, że w ubiegłym roku wśród artystów Kraków Live Music Festival znaleźli się m.in. Sokół, ASAP Rocky, Martin Garrix, Bass Astral x Igo, Daria Zawiałow, Kamp! czy Headie One.

Kraków Live Festival 2019 - BILETY. Kiedy w sprzedaży i gdzie kupić? [CENA] 

Kiedy Kraków Live Music Festival 2019 i gdzie?

Dobra wiadomość dla wszystkich osób, które chcą wziąć udział w tegorocznej edycji wydarzenia - organizatorzy opublikowali informację na temat tego, kiedy Kraków Live Festival 2019 się odbędzie. Impreza będzie mieć miejsce w dniach 16-17 sierpnia. Festiwal - jak sama jego nazwa wskazuje - odbędzie się w Krakowie i tak jak w ubiegłym roku na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego. 

Patronem medialnym Kraków Live Festival 2019 jest Radio ZET.

RadioZET.pl/JW

Oceń