Zamknij

Kraków Live Festival 2020 - LINE-UP. Kto wystąpi na wydarzeniu? [ARTYŚCI]

Jolanta Waligóra
17.09.2019 12:39
Kraków Live Festival 2020 - LINE-UP. Kto wystąpi na wydarzeniu? [ARTYŚCI]
fot. SHUTTERSTOCK

Line-up Kraków Live Festival 2020 to informacje, które niezmiennie budzą największe zainteresowanie. Choć wydarzenie odbędzie się dopiero w sierpniu, to już teraz pojawiają się pierwsze szczegóły. Poniżej można znaleźć wszystkie najświeższe informacje na temat artystów Kraków Live Festival 2020.

Kraków Live Festival 2020 - ARTYŚCI. Kto wystąpi na muzycznym wydarzeniu w Krakowie? Kogo tym razem zobaczymy na scenie? Co już wiadomo na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy line-up Kraków Live Festival 2020.

Kraków Live Festival 2020 - LINE-UP. Kto wystąpi? [ARTYŚCI]

Informacje na temat line-upu Kraków Live Festival 2020 szczególnie interesują wiele osób, a przede wszystkim tych, którzy planują wziąć udział w nadchodzącej edycji muzycznego wydarzenia. Trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość. Do tej pory nie pojawiły się jeszcze żadne oficjalne informacje na temat artystów Kraków Live Festival 2020. Nie wiadomo jeszcze zatem, kto wystąpi na scenie w Krakowie. 

Przypomnijmy, że do 6 września br. trwała specjalna ankieta dotycząca tego, kogo festiwalowicze chcieliby zobaczyć podczas kolejnej odsłony muzycznej imprezy. Na kogo organizatorzy postawią tym razem? Tego dowiemy się już wkrótce!

W 2019 roku wystąpili m.in. Years & Years, Post Malone, Rosalie, Tuzza, Banks, Król, Marcelina, Macklemore czy Natalia Nykiel.

Kiedy Kraków Live Festival 2020? [DATA, MIEJSCE]

Data Kraków Live Festival w 2020 roku została ogłoszona - długo wyczekiwane muzyczne wydarzenie odbędzie się w dniach 21-22 sierpnia (piątek i sobota). Festiwal - jak sama jego nazwa wskazuje - odbędzie się w Krakowie i tak jak w ubiegłym roku na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego. 

RadioZET.pl/JW