Zamknij

Król - OBSADA: kto zagra i kiedy premiera serialu Canal+? [ZWIASTUN]

18.09.2020 10:49
Król - OBSADA: kto zagra i kiedy premiera serialu Canal+? [ZWIASTUN]
fot. Youtube/CANAL Plus telewizja przez internet

"Król" to nowy serial Canal+, którego premiera odbędzie się jeszcze w drugiej połowie 2020 roku. To produkcja oparta na głośnej powieści Szczepana Twardocha. W rolach głównych wystąpią Michał Żurawski, Arkadiusz Jakubik oraz Kacper Olszewski. Szczegóły dotyczące premiery serialu "Król", obsady i zwiastun, można znaleźć poniżej.

Serial "Król" - premiera, obsada, zwiastun. Kiedy oglądać nową produkcję na podstawie powieści Szczepana Twardocha? Kto zagra? O czym będzie opowiadać? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy datę premiery serialu "Król", obsadę i zwiastun.

Serial Król - kiedy premiera i gdzie oglądać odcinki? [DATA]

Premiera "Króla" zaplanowała została jeszcze na drugą połowę 2020 roku, a dokładniej na listopad. Jeśli tylko ujawniona zostanie dokładna data premiery pierwszego odcinka serialu "Król", zamieścimy ją w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco. Wszystkie epizody produkcji będzie można oglądać na kanale Canal+ Premium oraz w usłudze VOD Canal+.

Serial "Król", oparty na głośnej powieści Szczepana Twardocha o tym samym tytule, składać się będzie z ośmiu odcinków.

Król - gdzie oglądać nowe odcinki online i w telewizji oraz kiedy emisja?

Król - OBSADA: kto zagra w serialu i o czym będzie? [ZWIASTUN]

W rolach głównych produkcji zobaczymy Michała Żurawskiego, który wciela się w Jakuba Szapiro, Kacpra Olszewskiego (jako Mosze Bernsztajn) oraz Arkadiusza Jakubika (Kum Kaplica). Ponadto w obsadzie serialu "Król" występują m.in. Magdalena Boczarska (Ryfka Kij), Borys Szyc (Janusz Radziwiłek), Aleksandra Pisula, Paweł Wolak, Bartłomiej Topa, Adam Ferency czy Krzysztof Pieczyński.

Oficjalny opis produkcji telewizyjnej brzmi następująco:

Akcja serialu dzieje się w Warszawie w 1937 roku. Nad Europą wisi widmo faszyzmu. Miastem trzęsie żydowski gang pod wodzą polskiego socjalisty, Kuma Kaplicy. Prym wiedzie w nim żydowski bokser, Jakub Szapiro – obiekt uwielbienia warszawskich kobiet oraz źródło zazdrości i lęku wielu mężczyzn. Jakub skrycie marzy o tym, żeby kiedyś zastąpić Kuma i zostać królem Warszawy. Pewnego dnia przejmuje opiekę nad młodym chłopakiem, Moszem Bernsztajnem, w którym widzi swojego następcę. Tymczasem spisek na szczytach władzy może zmienić oblicze Warszawy i całego kraju, wpływając na gangsterskie imperium Kuma, a także na przyszłość samego Szapiry. Uwikłany w skomplikowane relacje z trzema kobietami Jakub stanie wkrótce do decydującej walki o władzę na ulicach miasta.

Król - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać nowe odcinki w Canal+?

Pierwszy zwiastun serialu "Król" zamieszczamy poniżej.

RadioZET.pl