Zamknij

Królestwo kobiet - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać w TVN? [DNI I GODZINY EMISJI]

16.10.2020 11:44
Królestwo kobiet - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać w TVN? [DNI I GODZINY EMISJI]
fot. Youtube/TVN Series

"Królestwo kobiet" to nowy serial TVN, którego premiera zaplanowana jest na jesień 2020. W rolach głównych wystąpią Krystyna Janda, Gabriela Muskała, Karolina Gruszka i Aleksandra Adamska. Szczegółowe informacje na temat tego, ile odcinków ma serial "Królestwo kobiet" i kiedy oglądać, można znaleźć poniżej.

Serial "Królestwo kobiet" - ile ma odcinków? Kiedy oglądać w TVN? Kiedy emisja pierwszego i kolejnych epizodów polskiej produkcji? O której godzinie? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, ile odcinków ma "Królestwo kobiet" i kiedy oglądać.

Królestwo kobiet - ile odcinków ma serial?

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat tego, ile odcinków ma serial "Królestwo kobiet". Mamy bardzo dobre wiadomości - wszystkie szczegóły o polskiej produkcji są już znane. Wiadomo, że serial liczy dokładnie osiem odcinków, a każdy z epizodów trwa około 45 minut.

Przypomnijmy, że w rolach głównych wystąpią: Krystyna Janda, Gabriela Muskała, Karolina Gruszka i Aleksandra Adamska. Ponadto w produkcji zobaczymy m.in. Rafała Maćkowiaka, Justynę Schneider, Artura Żmijewskiego oraz Jana Peszkę. Za reżyserię natomiast odpowiada Maciej Bochniak.

Królestwo kobiet - OBSADA: kto gra w serialu TVN i o czym jest? [STRESZCZENIE]

Serial Królestwo kobiet - kiedy i o której oglądać w TVN? [DNI I GODZINY EMISJI]

Pierwszy odcinek serialu "Królestwo kobiet" wyemitowany zostanie w niedzielę, 18 października 2020. Początek zaplanowany został na godzinę 21:30. Kolejne epizody natomiast będzie można oglądać co tydzień, w każdą niedzielę o wskazanej powyżej porze.

Ponadto serial "Królestwo kobiet" dostępny będzie także online na internetowej platformie Player.pl

To historia kobiet z krwi i kości, z prawdziwymi emocjami, marzeniami, problemami i namiętnościami. Zwyczajnych, poświęconych dzieciom, rodzinom, ale też zagubionych, samotnych, popełniających błędy. Każda z nich jest jednak silną, barwną osobowością. I mam nadzieję, że kobiety odnajdą w nich siebie i będą im kibicować - zdradza Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz, szefowa zespołu kreacji serialu, portalowi Wirtualnemedia.pl.

RadioZET.pl