Zamknij

Królestwo kobiet - kiedy premiera serialu TVN i kto zagra? [OBSADA, ZWIASTUN]

17.07.2020 13:17
Królestwo kobiet - kiedy premiera serialu TVN i kto zagra? [OBSADA, ZWIASTUN]
fot. Youtube/TVN Series

"Królestwo kobiet" to nowy serial TVN, którego premiera zaplanowana jest na jesień 2020. W rolach głównych wystąpią Krystyna Janda, Gabriela Muskała, Karolina Gruszka i Aleksandra Adamska. Szczegółowe informacje na temat daty premiery serialu "Królestwo kobiet" i obsady produkcji, można znaleźć poniżej.

"Królestwo kobiet" - OBSADA: kto zagra w nowym serialu? Kiedy premiera polskiej produkcji? O czym będzie? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy datę premiery serialu "Królestwo kobiet" i obsadę produkcji.

Kiedy premiera serialu Królestwo kobiet? [DATA]

Informacje na temat tego, kiedy premiera serialu "Królestwo kobiet", szczególnie interesują wiele osób, które chciałyby obejrzeć nową polską produkcję. Premiera "Królestwa kobiet" zaplanowana jest na jesień 2020 roku, a aktualnie trwają zdjęcia do nowej produkcji. Jeśli tylko pojawią się kolejne informacje, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Serial "Królestwo kobiet" będzie można oglądać na antenie TVN.

Królestwo kobiet - OBSADA: kto zagra i o czym będzie serial? [ZWIASTUN]

Obsada serialu "Królestwo kobiet" jest już znana. W rolach głównych wystąpią Krystyna Janda, Gabriela Muskała, Karolina Gruszka i Aleksandra Adamska. Ponadto w produkcji zobaczymy m.in. Rafała Maćkowiaka, Justynę Schneider, Artura Żmijewskiego oraz Jana Peszkę. Za reżyserię natomiast odpowiada Maciej Bochniak.

To historia kobiet z krwi i kości, z prawdziwymi emocjami, marzeniami, problemami i namiętnościami. Zwyczajnych, poświęconych dzieciom, rodzinom, ale też zagubionych, samotnych, popełniających błędy. Każda z nich jest jednak silną, barwną osobowością. I mam nadzieję, że kobiety odnajdą w nich siebie i będą im kibicować - zdradza Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz, szefowa zespołu kreacji serialu, portalowi Wirtualnemedia.pl.

Zwiastun serialu "Królestwo kobiet" nie został jeszcze opublikowany. Jeśli tylko się pojawi, zamieścimy go w tym miejscu.

RadioZET.pl