Zamknij

Królowe życia, sezon 9 - kiedy nowe odcinki programu TTV i czy powstaną? [DATA]

Jolanta Waligóra
22.05.2020 14:36
Królowe życia, sezon 9 - kiedy nowe odcinki programu TTV i czy powstaną? [DATA]
fot. Youtube/TTV

Kiedy 9. sezon "Królowych życia"? Choć niektóre szczegóły na temat nowych odcinków programu TTV owiane są jeszcze tajemnicą, to już pojawiają się pierwsze informacje. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 9. sezon "Królowych życia" i czy będą nowe odcinki, można znaleźć poniżej.

"Królowe życia", sezon 9 - kiedy nowe odcinki programu TTV? Czy w ogóle powstanie dziewiąty sezon popularnego show? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy 9. sezon "Królowych życia".

Królowe życia, sezon 9 - czy będą nowe odcinki programu TTV?

Wiele osób zastanawia się, kiedy 9. sezon "Królowych życia" i czy nowe odcinki w ogóle powstaną. Nic dziwnego, w końcu produkcja TTV cieszy się dużym zainteresowaniem, a jej fani z niecierpliwością wyczekują szczegółów dotyczących ewentualnej kontynuacji. Mamy bardzo dobre wiadomości - wiadomo już, że powstanie 9. sezon "Królowych życia".

Królowe życia: syn Dagmary Kaźmierskiej miał wypadek. Conan skasowała nowe auto

Królowe życia, 9. sezon - kiedy premiera nowego sezonu? [DATA]

Jak już wspominaliśmy powyżej, sezon 9. "Królowych życia" powstanie, a więcej na temat daty premiery nowej serii programu TTV zdradziła Dagmara Kaźmierska w swoich mediach społecznościowych. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się nagranie oraz informacja, że nowe odcinki będzie można oglądać już we wrześniu 2020 roku. Celebrytka przekazała wiadomość w charakterystyczny sposób.

Lombard. Życie pod zastaw, sezon 7 - kiedy nowe odcinki serialu w TTV? [DATA]

Kulawa czy nie kulawa, chajc się musi zgadzać. Jesteśmy z Wami już od września z nowym sezonem. Udanej niedzieli Kochani - czytamy.

Jeśli tylko pojawi się dokładna data premiery 9. sezonu "Królowych życia", zamieścimy ją w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska obchodziła urodziny. Ile lat ma gwiazda TTV?

RadioZET.pl/JW