Zamknij

Królowe życia, sezon 9 - kiedy nowe odcinki programu TTV i kto wystąpi? [DATA, OBSADA]

21.08.2020 11:58
Królowe życia, sezon 9 - kiedy nowe odcinki programu TTV i kto wystąpi? [DATA, OBSADA]
fot. Youtube/TTV

Kiedy 9. sezon "Królowych życia"? Mamy bardzo dobre wiadomości - wszystkie szczegóły na temat nowych odcinków programu TTV są już znane. Informacje dotyczące tego, kiedy 9. sezon "Królowych życia" i kto wystąpi w nowych odcinkach, można znaleźć poniżej.

"Królowe życia", sezon 9 - kiedy nowe odcinki programu TTV? Czy w ogóle powstanie dziewiąty sezon popularnego show? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy 9. sezon "Królowych życia".

Królowe życia, sezon 9 - kiedy premiera nowego sezonu? [DATA]

Wiele osób zastanawia się, kiedy 9. sezon "Królowych życia" i czy nowe odcinki w ogóle powstaną. Nic dziwnego, w końcu produkcja TTV cieszy się dużym zainteresowaniem, a jej fani z niecierpliwością wyczekują szczegółów dotyczących ewentualnej kontynuacji. Mamy bardzo dobre wiadomości - wiadomo już, że powstanie 9. sezon "Królowych życia".

Królowe życia: syn Dagmary Kaźmierskiej miał wypadek. Conan skasowała nowe auto 

Więcej na temat daty premiery nowej serii programu TTV zdradziła Dagmara Kaźmierska w swoich mediach społecznościowych. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się nagranie oraz informacja, że nowe odcinki będzie można oglądać już we wrześniu 2020 roku. Celebrytka przekazała wiadomość w charakterystyczny sposób.

Kulawa czy nie kulawa, chajc się musi zgadzać. Jesteśmy z Wami już od września z nowym sezonem. Udanej niedzieli Kochani - czytamy.

Premiera 9. sezonu "Królowych życia" zapowiedziana jest na czwartek, 3 września 2020. Pierwszy odcinek nowej serii wyemitowany zostanie o godzinie 22:15 w TTV. Kolejne epizody programu będzie można oglądać w każdy czwartek i piątek o wspomnianej powyżej porze.

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska obchodziła urodziny. Ile lat ma gwiazda TTV?

Królowe życia 9 - kto wystąpi w nowym sezonie? [OBSADA]

W 9. sezonie "Królowych życia" zobaczymy zarówno znanych dobrze już wszystkim bohaterów, jak i nowe twarze. Wiadomo, że powróci Dagmara Kaźmierska, Kasia "Laluna Unique", Alexander i Izabela Macudzińska. Zabraknie natomiast Rafała i Gabriela.

Z kolei, jeśli chodzi o nowe twarze, to do obsady 9. sezonu "Królowych życia" dołączyli: Leon van Nispen - autor bloga Holender w Trójmieście oraz jego mąż Damian Antczak van Nispen, Patrycja Banaś, Justyna Anna Wojciukiewicz, stylistka fryzur Anna Renusz oraz Sylwia Peretti.

RadioZET.pl