Zamknij

Kruk: serial Canal+ online i w TV - kiedy i gdzie oglądać, ile jest odcinków?

Redakcja
19.03.2018 16:09
kadr ze zwiastunu serialu Kruk
fot. screen YouTube

"Kruk" to nowy serial Canal+, który miał swoją premierę w telewizji w niedzielę 18 marca 2018. Teraz dostępny jest także w sieci. Gdzie i kiedy oglądać serial "Kruk" online?

Premiera serialu "Kruk" odbyła się na odkodowanym paśmie Canal+. Ci, którzy jeszcze nie widzieli pierwszego odcinka, będą mogli zobaczyć go w internecie.

Kruk - odcinek 1 online - gdzie oglądać?

Pierwszy odcinek serialu z Michałem Żurawskim w roli głównego bohatera - inspektora Adama Kruka - od 19 marca można oglądać online. "Kruk" dostępny jest tylko na platformie nc+. Premierowy odcinek będzie się tam pojawiał raz w tygodniu, po premierze epizodu w telewizji.

Serial "Kruk" - o czym jest, ile odcinków, kto w obsadzie?

Główny bohater serialu, inspektor Adam Kruk, nie radzi sobie ze swoją przeszłością. Za radą przyjaciela z dzieciństwa, Sławka (Cezary Łukaszewicz), jedzie na północ Polski, do rodzinnej miejscowości na Podlasiu. Tam musi nie tylko wrócić do własnych niezakończonych spraw, ale i rozwikłać zagadkę zaginięcia jedenastoletniego chłopca.

W obsadzie tej produkcji znaleźli się m.in. (poza wymienionymi już Michałem Żurawskim i Cezarym Łukaszewiczem): Katarzyna Wajda, Basia Wypych, Anna Nehrebecka, Jerzy Schejbal i Marcin Bosak. Za reżyserię odpowiada Maciej Pieprzyca. Serial wyprodukowali Łukasz i Piotr Dzięciołowie.

Cała seria liczy sześć odcinków.

RadioZET.pl/SA