Zamknij

Krystian Ochman - wiek, rodzina, występ: kim jest zwycięzca "The Voice of Poland"?

07.12.2020 12:23
Krystian Ochman - wiek, rodzina, występ: kim jest finalista "The Voice of Poland"?
fot. Natasza Młudzik/Jan Bogacz /TVP

Krystian Ochman to zwycięzca 11. edycji programu "The Voice of Poland". Zwycięzca muzycznego show od początku zaliczany był do ścisłego grona faworytów. Szczegółowe informacje na temat wieku Krystiana Ochmana, piosenek oraz finału występu, można znaleźć poniżej. 

Kim jest Krystian Ochman? Wiek, wzrost, rodzina, wnuk, występ, piosenka, Instagram, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat zwycięzcy "The Voice of Poland", można znaleźć w tym artykule.

Krystian Ochman z The Voice of Poland - kim jest zwycięzca programu TVP? [RODZINA]

Krystian Ochman urodził się oraz wychował w USA. Jak czytamy na stronie internetowej programu, jego rodzice wyjechali do Stanów na studia i do pracy jeszcze w czasach komunizmu. Co ciekawe, Krystian Ochman jest wnukiem słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana. To właśnie on zaproponował mężczyźnie studia na Akademii Muzycznej w Katowicach. Wszystko za sprawą występu Krystiana w licealnym przedstawieniu, w którym wcielił się w rolę księcia. To wtedy właśnie dziadek uczestnika programu dostrzegł w nim wielki talent. 

The Voice of Poland 11: Krystian Ochman wygrał jedenastą edycję [WYNIKI FINAŁU]

Krystian Ochman udział w programie "The Voice of Poland" traktuje jak swój "big break", wielką szansę, którą ma zamiar wykorzystać. Mocno wierzy w to, że sukces osiąga się przede wszystkim ciężką pracą.

Zwycięzca "The Voice of Poland" Krystian Ochman na Instagramie figuruje pod nazwą: krystianochman. Obecnie piosenkarza obserwuje ponad 11 tys. osób.

Krystian Ochman na Eurowizję 2021? Internauci zachwyceni jego singlem: "Genialne" [WIDEO]

Krystian Ochman - wiek, piosenki i występ w The Voice of Poland

Informacje na temat wieku Krystiana Ochmana interesują wiele osób. Niestety szczegóły zarówno o dacie urodzenia, jak i wzroście uczestnika nie zostały opublikowane.

Podczas pierwszych przesłuchań w ciemno w "The Voice of Poland" Krystian Ochman zaprezentował utwór "Beneath Your Beautiful" Labrinth i Emeli Sandé. Mężczyzna dołączył do drużyny Michała Szpaka.

Voice of Poland 11: Krystian Ochman faworytem finału? „Światłocienie” hitem sieci [WIDEO]

W ostatnim odcinku programu wokaliści mieli okazję zaprezentować swoje autorskie utwory. Krystian Ochman z piosenką "Światłocienie", skradł serca jurorów. Występ uczestnika można znaleźć poniżej.

The Voice of Poland: oto zwycięzcy wszystkich poprzednich edycji [GALERIA]

Przypomnijmy, że  finał "The Voice of Poland 11" odbył się w sobotę, 5 grudnia 2020 roku. W ostatnim odcinku o zwycięstwo walczyło uż tylko czwórka uczestników, którzy zostali wyłonieni w półfinale w sobotę, 28 listopada 2020 roku. Oprócz Krystiana Ochmana finalistami byli Adam Kalinowski, Anna Gąsienica-Byrcyn oraz Jędrzej Skiba.

The Voice of Poland 11: głosowanie. Jak głosować w finale? [NUMER SMS]

RadioZET.pl