Zamknij

Krzysztof Adamski - kim jest "Kris", nowy juror "Tańca z Gwiazdami 10"?

Jolanta Waligóra
11.10.2019 12:25
Krzysztof Adamski - kim jest "Kris", nowy juror "Tańca z Gwiazdami 10"?
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/EASTNEWS

Krzysztof "Kris" Adamski to nowy juror 10. edycji "Tańca z Gwiazdami". W najbliższym odcinku, który wyemitowany zostanie w piątek 11 października, zastąpi on Michała Malitowskiego, który w tym czasie będzie jurorem na prestiżowym międzynarodowym konkursie tanecznym. Informacje na temat tego, kim jest Krzysztof Adamski, jego wiek, wzrost i nie tylko, można znaleźć poniżej.

Kim jest Krzysztof "Kris" Adamski? Trener, wiek, wzrost, żona, choreograf, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat nowego jurora 10. edycji "Tańca z Gwiazdami", który zastąpi Michała Malitowskiego, można znaleźć w tym artykule.

Krzysztof Adamski - Taniec z Gwiazdami: kim jest nowy juror?

Krzysztof Adamski pochodzi z Kalisza. W 1986 roku razem z Grzegorzem Staniszewskim założył tam do dziś znany zespół taneczny Break Dance "Top Toys". Dwa lata później wyjechał z Koszalina na studia pantomimy do Warszawy. Został przyjęty od razu na drugi rok Warszawskiego Studio Pantomimy przy Teatrze Żydowskim w Warszawie.

Taniec z Gwiazdami - dlaczego w nowym odcinku nie ma Michała Malitowskiego? [11.10]

Na swoim koncie Krzysztof Adamski ma wiele sukcesów. 1990 roku przeszedł z sukcesem eliminacje do Musicalu METRO w reż. Janusza Józefowicza. Razem z "METREM" występował na Broadwayu w Teatrze Minskoff. Brał także udział m.in. we wszystkich produkcjach Teatru Studio "Buffo" do roku 1997. Jako choreograf juror "Tańca z Gwiazdami" Krzysztof Adamski ma na swoim koncie choreografię do m.in. takich filmów i seriali jak "Sara" czy "Baobab - czyli zielono mi". Ponadto opracowywał choreografię do wielu programów telewizyjnych. 

Z kolei jako reżyser komercyjny ma na swoim koncie min. reżyserię Gali Jesiennej Ramówki TVP (2007 i 2008) czy Galę TVP BR (2007 i 2009). Od marca 2014 roku Krzysztof Adamski jest trenerem aktorskim, choreografem oraz odpowiada za inscenizacje w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

W swoim dorobku Krzysztof Adamski ma wiele dokonań reżyserskich i choreograficznych na rynku eventowo- estradowym, filmowym oraz teatralnym m.in., w Moskwie, Wilnie, Casablance czy Kopenhadze. Jest autorem choreografii ponad 150-ciu produkcji reklamowych na całym świecie, m.in. w Cape Town, Paryżu, Bombaju czy Buenos Aires dla L`oreal, Dannone Philips czy Pompea. Przez dwa lata był choreografem reklam dla Cubus- Norwegia. Ma na swoim koncie dwa komercyjne Fashion show zrealizowane w Cannes - czytamy na profilu Krzysztofa "Krisa" Adamskiego na Facebooku.

Taniec z Gwiazdami 2019 - PARY. Kto z kim zatańczy w 10. edycji? [UCZESTNICY] 

Krzysztof "Kris" Adamski - wiek, wzrost, żona, Instagram, życie prywatne

Krzysztof Adamski ma 49 lat - urodził się 24 marca 1970 roku. Wiele osób szuka w sieci także informacji na temat wzrostu Krzysztofa Adamskiego. W internecie jednak nie znajdziemy żadnych szczegółów na ten temat.

Życie prywatne choreografa owiane jest tajemnicą. Nowy juror "Tańca z Gwiazdami" niechętnie dzieli się informacjami na temat życia osobistego. Nie wiadomo zatem, czy choreograf ma rodzinę.

Wiele osób szuka także Instagrama Krzysztofa "Krisa" Adamskiego. Juror "Tańca z Gwiazdami" nie ma jednak konta na tej platformie.

Krzysztof Adamski w Tańcu z Gwiazdami - kiedy oglądać?

Krzysztof "Kris" Adamski to nowy juror 10. edycji "Tańca z Gwiazdami". W najbliższym odcinku, który wyemitowany zostanie w piątek 11 października, zastąpi on Michała Malitowskiego, który w tym czasie będzie jurorem na prestiżowym międzynarodowym konkursie tanecznym.

Taniec z gwiazdami: Michał Malitowski znika z programu. Wiemy, kto go zastąpi

Nowy odcinek "Tańca z Gwiazdami" z Krzysztofem Adamskim będzie można obejrzeć tradycyjnie o godzinie 20:05 w Telewizji Polsat. 

Radio.ZET.pl/facebook.com/adamskikris/JW