Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Ewelina Pacyna, Michał Adamski
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Krzysztof Dereszowski - kim jest ojciec Anny Dereszowskiej? [STARSZA PANI MUSI FIKNĄĆ]

25.09.2019 11:13

Krzysztof Dereszowski razem z córką aktorką Anną Dereszowską będą bohaterami najnowszego odcinka programu TVN "Starsza pani musi fiknąć". Szybki kurs pilotażu czy szybowanie w przestworzach to tylko niektóre z wyzwań, jakie czekają na uczestników show. Sprawdzamy, kim jest tata Anny Dereszowskiej, Krzysztof Dereszowski.

Krzysztof Dereszowski - kim jest ojciec Anny Dereszowskiej, bohater "Starsza pani musi fiknąć"? fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Kim jest Krzysztof Dereszowski, tata Anny Dereszowskiej? Wiek, wzrost, życie prywatne, kariera oraz inne szczegółowe informacje na temat bohatera programu "Starsza pani musi fiknąć", można znaleźć w tym artykule.

Krzysztof Dereszowski - kim jest tata Anny Dereszowskiej?

O życiu prywatnym Krzysztofa Dereszowskiego niewiele wiadomo. Tata Anny Dereszowskiej - choć w młodości marzył o karierze aktorskiej - jest emerytowanym ginekologiem. Mama artystki natomiast - Dagmara Kufieta - zmarła, gdy aktorka miała 9 lat. Krzysztof Dereszowski jest dziadkiem dla Leny (ur. w 2008 roku) oraz dla Maxa (ur. 2015). Więcej o Krzysztofie Dereszowskim można przeczytać na stronie Player.pl w zapowiedzi najnowszego odcinka "Starsza pani musi fiknąć":

Tata nie pamięta kiedy spędził z Anią sam na sam więcej czasu. Dzięki udziałowi w programie „Starsza Pani musi fiknąć”, szykuje się świetna okazja, by to nadrobić. „Może odkryjemy siebie na nowo. Obyśmy tylko wrócili razem” – śmieje się Ania.
Tata Anny Dereszowskiej, emerytowany lekarz ginekolog podczas tej wyprawy zmierzy się wielokrotnie ze swoim lękiem wysokości. Zacznie od skromnych 80 metrów, a zakończy na bagatela 236-metrowej wieży. Jednak to nie koniec wysokościowych atrakcji. Czeka go również wizyta w szkole latania, szybki kurs pilotażu i szybowanie w przestworzach (...) Krzysztof w młodości marzył o karierze aktorskiej. Życie potoczyło się co prawda inaczej (...)

Spacer po starym mieście w tradycyjnych królewskich strojach koreańskich skłoni Anię i jej tatę do wspomnień z dzieciństwa. Opowiedzą o ciężkich chwilach i przykrych wydarzeniach, które ich dotknęły. Ale też sprawiły, że mają dziś jedyną w swoim rodzaju, pełną miłości, przyjaźni i szacunku więź. Podczas tych emocjonalnych rozmów popłyną łzy…

Krzysztof Dereszowski w Starsza pani musi fiknąć - kiedy oglądać?

Bohaterami najnowszego odcinka popularnego programu TVN "Starsza pani musi fiknąć" będą Krzysztof i Anna Dereszowscy. Epizod z ich udziałem będzie można obejrzeć w środę, 25 września 2019 roku o godzinie 21:30. 

Po emisji w TV czwarty odcinek "Starsza pani musi fiknąć" z Krzysztofem i Anną Dereszowskimi wyemitowany zostanie także online na internetowej platformie Player.pl.

RadioZET.pl/JW

Oceń