Zamknij

Krzysztof Dereszowski - kim jest ojciec Anny Dereszowskiej? [STARSZA PANI MUSI FIKNĄĆ]

Jolanta Waligóra
25.09.2019 11:13
Krzysztof Dereszowski - kim jest ojciec Anny Dereszowskiej, bohater "Starsza pani musi fiknąć"?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Krzysztof Dereszowski razem z córką aktorką Anną Dereszowską będą bohaterami najnowszego odcinka programu TVN "Starsza pani musi fiknąć". Szybki kurs pilotażu czy szybowanie w przestworzach to tylko niektóre z wyzwań, jakie czekają na uczestników show. Sprawdzamy, kim jest tata Anny Dereszowskiej, Krzysztof Dereszowski.

Kim jest Krzysztof Dereszowski, tata Anny Dereszowskiej? Wiek, wzrost, życie prywatne, kariera oraz inne szczegółowe informacje na temat bohatera programu "Starsza pani musi fiknąć", można znaleźć w tym artykule.

Krzysztof Dereszowski - kim jest tata Anny Dereszowskiej?

O życiu prywatnym Krzysztofa Dereszowskiego niewiele wiadomo. Tata Anny Dereszowskiej - choć w młodości marzył o karierze aktorskiej - jest emerytowanym ginekologiem. Mama artystki natomiast - Dagmara Kufieta - zmarła, gdy aktorka miała 9 lat. Krzysztof Dereszowski jest dziadkiem dla Leny (ur. w 2008 roku) oraz dla Maxa (ur. 2015). Więcej o Krzysztofie Dereszowskim można przeczytać na stronie Player.pl w zapowiedzi najnowszego odcinka "Starsza pani musi fiknąć":

Tata nie pamięta kiedy spędził z Anią sam na sam więcej czasu. Dzięki udziałowi w programie „Starsza Pani musi fiknąć”, szykuje się świetna okazja, by to nadrobić. „Może odkryjemy siebie na nowo. Obyśmy tylko wrócili razem” – śmieje się Ania.
Tata Anny Dereszowskiej, emerytowany lekarz ginekolog podczas tej wyprawy zmierzy się wielokrotnie ze swoim lękiem wysokości. Zacznie od skromnych 80 metrów, a zakończy na bagatela 236-metrowej wieży. Jednak to nie koniec wysokościowych atrakcji. Czeka go również wizyta w szkole latania, szybki kurs pilotażu i szybowanie w przestworzach (...) Krzysztof w młodości marzył o karierze aktorskiej. Życie potoczyło się co prawda inaczej (...)

Spacer po starym mieście w tradycyjnych królewskich strojach koreańskich skłoni Anię i jej tatę do wspomnień z dzieciństwa. Opowiedzą o ciężkich chwilach i przykrych wydarzeniach, które ich dotknęły. Ale też sprawiły, że mają dziś jedyną w swoim rodzaju, pełną miłości, przyjaźni i szacunku więź. Podczas tych emocjonalnych rozmów popłyną łzy…

Krzysztof Dereszowski w Starsza pani musi fiknąć - kiedy oglądać?

Bohaterami najnowszego odcinka popularnego programu TVN "Starsza pani musi fiknąć" będą Krzysztof i Anna Dereszowscy. Epizod z ich udziałem będzie można obejrzeć w środę, 25 września 2019 roku o godzinie 21:30. 

Po emisji w TV czwarty odcinek "Starsza pani musi fiknąć" z Krzysztofem i Anną Dereszowskimi wyemitowany zostanie także online na internetowej platformie Player.pl.

RadioZET.pl/JW