Zamknij

Krzysztof Ibisz - wiek, wzrost, żony, dzieci, Insta: kim jest prezenter telewizyjny i dziennikarz?

31.12.2020 09:20
Krzysztof Ibisz - wiek, wzrost, żony, dzieci, Insta: kim jest prowadzący koncert Gramy dla Śląska?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Krzysztof Ibisz poprowadzi Sylwestra z Polsatem 2020/21. To polski aktor, prezenter telewizyjny, dziennikarz oraz - o czym nie wszyscy wiedzą - poseł na Sejm RP I kadencji. Szczegóły dotyczące kariery, życia prywatnego Krzysztofa Ibisza i wiek oraz wzrost mężczyzny, można znaleźć poniżej.

Kim jest Krzysztof Ibisz? WIEK, WZROST, partnerka, żony, dzieci, operacje, Instagram, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat dziennikarza, można znaleźć w tym artykule.

Krzysztof Ibisz - kim jest prowadzący Sylwestra z Polsatem?

Krzysztof Ibisz urodził się w Warszawie. Ukończył studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Telewizyjnej, Teatralnej i Filmowej w Łodzi oraz studia podyplomowe w Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Krzysztof Ibisz na swoim koncie ma zarówno występy teatralne, jak i role filmowe. Aktora mogliśmy oglądać w takich produkcjach jak m.in. "Pierwsza miłość", "Plebania", "Wkręceni 2" czy "Twarz".

Przede wszystkim jednak Krzysztof Ibisz zasłynął z prowadzenia licznych programów oraz wydarzeń muzycznych. Dziennikarz prowadził m.in. "Czar par", "XXXI Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu", "5-10-15", "Awantura o kasę", "Gra w ciemno", "Gdzie jest Kłamczuch", "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" oraz "Joker". 

W 2010 roku Krzysztof Ibisz wydał książkę "Jak dobrze wyglądać po 40-tce".

Co ciekawe, o czym nie wszyscy wiedzą, dziennikarz był posłem na Sejm RP I kadencji wybranym z listy Polskiej Partii Przyjaciół Piwa. Następnie zasiadał w Kole Poselskim Partii Emerytów i Rencistów "Nadzieja".

Sylwestra z Polsatem 2020/21 poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna oraz Krzysztof Ibisz. Towarzyszyć im będą Karolina Gilon i Rafał Maserak, który będzie także uczył widzów tańczyć.

Krzysztof Ibisz - WIEK, wzrost, partnerka, żony, dzieci, Instagram, życie prywatne

Wiele osób szuka w sieci przede wszystkim informacji na temat wieku Krzysztofa Ibisza. Dziennikarz urodził się 25 lutego 1965 roku, więc na początku 2020 skończył 55 lat. Krzysztof Ibisz ma 188 cm wzrostu.

Aktor był dwukrotnie żonaty. Pierwszą żoną Krzysztofa Ibisza była dziennikarka Anna Zejdler-Ibisz. Para doczekała się syna Maksymiliana. Z kolei drugą żoną prezentera była aktorka Anna Nowak-Ibisz, z którą ma syna Vincenta. Na początku 2019 roku Krzysztof Ibisz rozstał się ze swoją długoletnią partnerką, Patrycją Madejską. Nie wiadomo, czy obecnie dziennikarz się z kimś spotyka.

Krzysztof Ibisz na Instagramie figuruje pod nazwą: krzysztof_ibisz_official. Obserwuje go ponad 124 tysięcy osób.

RadioZET.pl