Zamknij

Krzysztof Jonkisz - kim jest uczestnik Dance Dance Dance 2? [WIEK, INSTAGRAM]

Karolina Piotrowska
28.02.2020 14:45
Krzysztof Jonkisz - kim jest uczestnik Dance Dance Dance 2? [WIEK, INSTAGRAM]
fot. mat. prasowe / archiwum prywatne

Krzysztof Jonkisz razem ze swoim starszym bratem Rafałem wezmą udział w 2. edycji programu "Dance Dance Dance". Poniżej zebraliśmy informacje o tym, kim jest Krzysztof Jonkisz, jego wiek, rodzeństwo, Instagram i inne szczegóły na jego temat.

Krzysztof Jonkisz - kim jest uczestnik Dance Dance Dance 2? W poniższym artykule zebraliśmy najważniejsze informacje na jego temat, czyli m.in. kto to jest Krzysztof Jonkisz, wiek, rodzeństwo, czym się zajmuje i inne.

Dance, dance, dance 2 - UCZESTNICY. Kto wystąpi w drugiej edycji programu 2020? [LISTA]

Kim jest Krzysztof Jonkisz? [WIEK, INSTAGRAM]

Krzysztof Jonkisz ma 20 lat, urodził się w 1999 roku w Rzeszowie. Ma starszą o rok siostrę Sylwię, młodszą o pięć lat siostrę Magdalenę oraz starszego brata Rafała, z którym wystąpią razem w programie TVP "Dance Dance Dance 2". Będzie to najmłodszy duet drugiej edycji programu. Bracia, dla których akrobatyka jest sposobem na życie. 

Na Instagramie Krzysztof Jonkisz prowadzi swoje konto jako @krzysiek_jonkisz. Obserwuje go tam ponad 6,5 tysiąca użytkowników. 

Krzysztof Jonkisz z Dance Dance Dance 2 - co jeszcze o nim wiemy?

Rafał jest starszy od Krzysztofa o dwa lata i to on zaszczepił w młodszym bracie miłość do sportu. Obaj skończyli Liceum Sportowe w Rzeszowie. Systematyczność, sportowego ducha i ciężką pracę mają we krwi. W rodzinnym mieście znani z tego, że podczas szkolnych dyskotek głównie podpierali ściany. W programie zamierzają udowodnić, że potrafią być królami parkietu. Od ponad roku razem mieszkają w Warszawie. 

W 2. edycji programu "Dance Dance Dance" taneczne umiejętności zaprezentują: wokalistka Katarzyna Stankiewicz z siostrą Anną Stankiewicz, jedna z najpopularniejszych par w sieci - Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz znani jako Fit Lovers, aktorzy Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka, prowadzący "Pytanie na Śniadanie" Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, aktorski duet Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański oraz wspomniani bracia akrobaci - Rafał i Krzysztof Jonkisz. W każdym odcinku duety zaprezentują wspólny układ oraz choreografię solową. Wszystko na scenie wykorzystującej najnowsze osiągnięcia technologiczne. Dzięki rozszerzonej rzeczywistości łączącej świat realny z wirtualnym ponownie przeniesiemy się w scenerię znaną z najsłynniejszych światowych klipów.

RadioZET.pl/KP