Zamknij

Księga kondolencyjna online ku czci Pawła Adamowicza - gdzie, jak się wpisać?

Redakcja
18.01.2019 13:31
Księga kondolencyjna online ku czci Pawła Adamowicza - gdzie, jak się wpisać?
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EASTNEWS

Księga kondolencyjna online ku pamięci Pawła Adamowicza została uruchomiona w środę, 16 stycznia przez Miasto Gdańsk. Obecnie znajduje się w niej ponad 4500 wpisów. Gdzie znaleźć elektroniczną księgę kondolencyjną i jak się wpisać? Szczegółowe informacje zamieszczamy poniżej.

Księga kondolencyjna elektroniczna ku czci Pawła Adamowicza dostępna będzie do poniedziałku, 21 stycznia. Szczegółowe informacje zamieszczamy poniżej.

Księga kondolencyjna ONLINE ku czci prezydenta Gdańska - gdzie, jak się wpisać?

Księga kondolencyjna online ku pamięci Pawła Adamowicza została uruchomiona w środę, 16 stycznia przez Miasto Gdańsk. Można umieszczać w niej słowa pożegnania z prezydentem Gdańska. Obecnie znajduje się w niej ponad 4500 wpisów. Elektroniczna księga kondolencyjna dostępna ma być do poniedziałku, 21 stycznia. 

Księgę można znaleźć na stronie gdansk.pl/ksiega-kondolencyjna. Aby się wpisać, należy kliknąć przycisk "Dodaj wpis do księgi". Otworzy nam się pole, w którym można wpisać słowa pożegnania.

» Pogrzeb Pawła Adamowicza - GODZINA i miejsce uroczystości pogrzebowych [DATA] «

Księgi kondolencyjne w Gdańsku ku pamięci prezydenta - gdzie można się wpisać?

Księgi kondolencyjne w Gdańsku ku czci Pawła Adamowicza zostały wystawione w kilku miejscach. Pierwsza księga dostępna jest w sali 107, na pierwszym piętrze Urzędu Miejskiego w Gdańsku. Wpisywać się można codziennie do piątku, 18 stycznia w godzinach 8:00 - 20:00.

Druga księga kondolencyjna w Gdańsku wystawiona jest w Europejskim Centrum Solidarności, w Ogrodzie Zimowym. Dostępna będzie do niedzieli 20 stycznia. Od środy (16 stycznia) do soboty (19 stycznia) do księgi można się wpisywać w godz. 10:00 - 18:00. Z kolei w niedzielę (20 stycznia) księga w ECS będzie wystawiona w godz. 10:00 - 20:00.

Dodatkowo w budynku Rektoratu Uniwersytetu Gdańskiego wystawiona została księga kondolencyjna dedykowana tragicznie zmarłemu prezydentowi Pawłowi Adamowiczowi, absolwentowi Uniwersytetu Gdańskiego i Prorektorowi tej uczelni w latach 1990-1993. Księga kondolencyjna znajduje się w holu rektoratu przy ulicy Bażyńskiego 8. Wpisów można dokonywać w godz. 8:00-16:00.

» Pogrzeb Pawła Adamowicza - transmisja w Warszawie, Poznaniu, Sopocie «

RadioZET.pl/gdansk.pl/JW