Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Księga kondolencyjna online ku czci Pawła Adamowicza - gdzie, jak się wpisać?

18.01.2019 13:31

Księga kondolencyjna online ku pamięci Pawła Adamowicza została uruchomiona w środę, 16 stycznia przez Miasto Gdańsk. Obecnie znajduje się w niej ponad 4500 wpisów. Gdzie znaleźć elektroniczną księgę kondolencyjną i jak się wpisać? Szczegółowe informacje zamieszczamy poniżej.

Księga kondolencyjna online ku czci Pawła Adamowicza - gdzie, jak się wpisać? fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EASTNEWS

Księga kondolencyjna elektroniczna ku czci Pawła Adamowicza dostępna będzie do poniedziałku, 21 stycznia. Szczegółowe informacje zamieszczamy poniżej.

Księga kondolencyjna ONLINE ku czci prezydenta Gdańska - gdzie, jak się wpisać?

Księga kondolencyjna online ku pamięci Pawła Adamowicza została uruchomiona w środę, 16 stycznia przez Miasto Gdańsk. Można umieszczać w niej słowa pożegnania z prezydentem Gdańska. Obecnie znajduje się w niej ponad 4500 wpisów. Elektroniczna księga kondolencyjna dostępna ma być do poniedziałku, 21 stycznia. 

Księgę można znaleźć na stronie gdansk.pl/ksiega-kondolencyjna. Aby się wpisać, należy kliknąć przycisk "Dodaj wpis do księgi". Otworzy nam się pole, w którym można wpisać słowa pożegnania.

» Pogrzeb Pawła Adamowicza - GODZINA i miejsce uroczystości pogrzebowych [DATA] «

Księgi kondolencyjne w Gdańsku ku pamięci prezydenta - gdzie można się wpisać?

Księgi kondolencyjne w Gdańsku ku czci Pawła Adamowicza zostały wystawione w kilku miejscach. Pierwsza księga dostępna jest w sali 107, na pierwszym piętrze Urzędu Miejskiego w Gdańsku. Wpisywać się można codziennie do piątku, 18 stycznia w godzinach 8:00 - 20:00.

Druga księga kondolencyjna w Gdańsku wystawiona jest w Europejskim Centrum Solidarności, w Ogrodzie Zimowym. Dostępna będzie do niedzieli 20 stycznia. Od środy (16 stycznia) do soboty (19 stycznia) do księgi można się wpisywać w godz. 10:00 - 18:00. Z kolei w niedzielę (20 stycznia) księga w ECS będzie wystawiona w godz. 10:00 - 20:00.

Dodatkowo w budynku Rektoratu Uniwersytetu Gdańskiego wystawiona została księga kondolencyjna dedykowana tragicznie zmarłemu prezydentowi Pawłowi Adamowiczowi, absolwentowi Uniwersytetu Gdańskiego i Prorektorowi tej uczelni w latach 1990-1993. Księga kondolencyjna znajduje się w holu rektoratu przy ulicy Bażyńskiego 8. Wpisów można dokonywać w godz. 8:00-16:00.

» Pogrzeb Pawła Adamowicza - transmisja w Warszawie, Poznaniu, Sopocie «

RadioZET.pl/gdansk.pl/JW

Oceń
Tagi