Zamknij

Kto jest agentem 2019? PRZECIEKI, przypuszczenia, plotki [AGENT GWIAZDY 4]

Jolanta Waligóra
22.05.2019 15:56
Kto jest agentem 2019? Przecieki, przypuszczenia, plotki [AGENT GWIAZDY 4]
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EASTNEWS

Kto jest agentem 2019? To pytanie od pierwszego odcinka nowej edycji programu zadają sobie wszyscy fani "Agenta Gwiazdy". Widzowie jak zwykle czujnie przyglądają się zachowaniom uczestników podczas wykonywania zadań. W końcu nawet drobny, z pozoru nic nieznaczący gest, może naprowadzić widzów na to, kto jest agentem 2019. Przecieki i plotki zamieszczamy poniżej.

Kto jest agentem 2019? Przecieki, przypuszczenia, plotki na temat tego, kim jest agent z nowej edycji programu "Agent Gwiazdy 4" można znaleźć w tym artykule. 

Kto jest agentem 2019? Przecieki, przypuszczenia

Odpowiedź na to, kto jest agentem 2019 już od pierwszego odcinka próbują znaleźć wszyscy miłośnicy show. Zadanie to wcale nie jest łatwe, bo agent robi wszystko, żeby ukryć swoje niecne działania. Przypominamy, że w programie pozostali: Damian Kordas, Michał Koterski i Maria Sadowska. Z kolei z show zdążyli pożegnać się: Edyta Górniak, Krystyna Czubówna, Andrzej Gołota, Mariola Gołota, Aleksander Doba, Rafał Jonkisz, Agata NizińskaAneglika MuchaWiktor Mrozik, Viola Kołakowska oraz Katarzyna Wołejnio.

Agent gwiazdy 4 - kto jest agentem i kto wygra finał? [ZWYCIĘZCA PROGRAMU]

Widzowie już od pierwszego odcinka czujnie przyglądają się zachowaniom uczestników podczas wykonywania zadań. W końcu nawet drobny, z pozoru nic nieznaczący gest, może naprowadzić widzów na to, kto jest agentem w programie "Agent Gwiazdy 4". Premierowy epizod wyemitowany został w środę 27 lutego i od tego czasu pojawiają się przypuszczenia, kto jest agentem 2019. Niektórzy stawiali na Krystynę Czubównę, która już w pierwszym odcinku "Agent Gwiazdy 4" wykazała się dużym sprytem, chowając znalezioną kopertę przed grupą. Wiadomo już jednak, że Krystyna Czubówna nie jest agentem, ponieważ z uwagi na swój stan zdrowia, musiała opuścić program.

Inni natomiast byli zdania, że agentem jest Andrzej Gołota. W końcu został on skarbnikiem grupy, a hasło z krzyżówki z pierwszego odcinka brzmiało "Uwaga na kasę".

Czy Andrzej jest Agentem? On ma przecież kasę - zastanawiała się Edyta Górniak.

Wiadomo już, że Andrzej Gołota nie jest agentem, ponieważ pożegnał się z programem.

Z kolei niektórzy fani programu na pytanie, kto jest agentem w 4. edycji "Agent Gwiazdy", odpowiadają, że Damian Kordas, który w jednym z odcinków zataił przed grupą fakt, że znalazł jokera. Damian jednak z niezwykłą dokładnością przykłada się do większości zadań, dlatego szanse na to, że to właśnie on jest agentem, według nas są niewielkie. Przebiegłością wykazuje się także Michał Koterski, dlatego to również na niego spadają przypuszczenia o bycie agentem 2019. Także Maria Sadowska, która wielokrotnie manipulowała grupą, budzi niemałe podejrzenia. Naszym zdaniem to właśnie Marysia jest agentem 4. edycji programu :)

"Agent Gwiazdy 4" - kto jest agentem?

Jak wspominaliśmy powyżej, już po pierwszym odcinku programu pojawiają się liczne przypuszczenia na temat tego, kto jest agentem. Przecieki jednak nie są możliwe, dlatego możemy jedynie "gdybać".

A według was, kto jest agentem 2019? Poniżej zamieszczamy sondę i zachęcamy do głosowania.

Zagłosuj

Kto jest agentem w 4. edycji programu "Agent Gwiazdy"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW