Zamknij

Kto nam zwykle kadzi? Pytanie i odpowiedź z "Milionerów" za 1000 zł

06.07.2020 12:22
Kto nam zwykle kadzi? Pytanie i odpowiedź z "Milionerów" za 1000 zł
fot. Bartosz Krupa/EASTNEWS

Kto nam zwykle kadzi? Takie pytanie za 1000 zł usłyszała jedna z uczestniczek programu TVN "Milionerzy". Odcinek z jej udziałem będzie można obejrzeć w poniedziałek, 6 lipca. Przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy poprawną odpowiedź na pytanie z "Milionerów", kto nam zwykle kadzi. 

Kto nam zwykle kadzi? - "Milionerzy". Poprawną odpowiedź na pytanie z programu TVN i jej szczegółowe wyjaśnienie, zamieszczamy w tym artykule. Przedstawiamy najważniejsze informacje.

Wegańskie bezy ubijesz z cukru i - pytanie i odpowiedź z "Milionerów" za 500 000 zł

Kto nam zwykle kadzi? Pytanie z Milionerów za 1000 zł

Odpowiedź na pytanie z "Milionerów", kto nam zwykle kadzi, nie była oczywista dla uczestniczki programu TVN. Gracz do wyboru miał tradycyjnie cztery warianty odpowiedzi. Oto one:

A - nudziarz

B - tupeciarz

C - wazeliniarz

D - rutyniarz

Uczestniczka "Milionerów" przyznała, że jej pierwszym skojarzeniem jest odpowiedź D. Po chwili namysłu jednak stwierdziła, że prawidłowym wariantem może być odpowiedź C, czyli wazeliniarz. Pozostałe warianty odrzuciła. Uczestniczka "Milionerów" zdecydowała się na skorzystanie z koła ratunkowego - pół na pół. Po losowym odrzuceniu dwóch błędnych odpowiedzi pozostały warianty C oraz D. Ostatecznie gracz zaznaczył odpowiedź C.

Milionerzy - kto nam zwykle kadzi? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłową odpowiedzią na pytanie z "Milionerów", kto nam zwykle kadzi, jest odpowiedź C, czyli wazeliniarz. Uczestniczka programu TVN wybrała zatem poprawny wariant, wygrała gwarantowane 1000 zł oraz pozostała w dalszej grze o milion.

"Milionerzy" to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl