Zamknij

Kto w filmie Blues Brothers jest właścicielem sklepu, w którym zespół chce kupić instrumenty?

29.06.2020 17:26
Kto w filmie Blues Brothers jest właścicielem sklepu, w którym zespół chce kupić instrumenty? [MILIONERZY]
fot. Bartosz KRUPA / East News

Kto w filmie "Blues Brothers" jest właścicielem sklepu, w którym zespół chce kupić instrumenty? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestniczka odpowiedziała poprawnie i wygrała 250 tys. złotych.

Klasyczna herbata earl grey aromatyzowana jest olejkiem z bergamotki, czyli...? Milionerzy i pytanie za 125 tys. złotych. Sprawdzamy, który z wymienionych wariantów jest prawidłowy oraz czy uczestniczce udało się odpowiedzieć poprawnie i przejść dalej.

Kto w filmie "Blues Brothers" jest właścicielem sklepu, w którym zespół chce kupić instrumenty? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrała uczestniczka i czy udało jej się wygrać 250 tys. złotych.

Karosze mają...? Milionerzy - odpowiedź na pytanie za 20 tys. złotych

Kto w filmie "Blues Brothers" jest właścicielem sklepu, w którym zespół chce kupić instrumenty? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach""Kto w filmie "Blues Brothers" jest właścicielem sklepu, w którym zespół chce kupić instrumenty?" na początku nie była oczywista dla uczestniczki w programie. Miała ona do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. Jose Feliciano

B. Stevie Wonder

C. Ray Charles

D. Andrea Bocelli

Uczestniczka nie miała już do wykorzystania kół ratunkowych. Po krótkim przeanalizowaniu dostępnych odpowiedzi postanowiła zaryzykować i ostatecznie zaznaczyła odpowiedź B.

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Kto w filmie "Blues Brothers" jest właścicielem sklepu, w którym zespół chce kupić instrumenty? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""Kto w filmie "Blues Brothers" jest właścicielem sklepu, w którym zespół chce kupić instrumenty?", to C. Uczestniczka wygrała 40 tys. złotych i zakończyła grę.

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl