Zamknij

Kto w filmie Blues Brothers jest właścicielem sklepu, w którym zespół chce kupić instrumenty? Pytanie z Milionerów za 250 tys. złotych

Paweł Żurek
05.09.2019 11:53
Kto w filmie Blues Brothers jest właścicielem sklepu, w którym zespół chce kupić instrumenty? Pytanie z Milionerów za 250 tys. zł
fot. TVN/ Milionerzy/ player.pl/ screen

Kto w filmie Blues Brothers jest właścicielem sklepu, w którym zespół chce kupić instrumenty? Milionerzy i pytanie za 250 tysięcy złotych. Sprawdzamy, który z wymienionych wariantów jest prawidłowy oraz czy uczestniczce udało się wygrać i przejść dalej.

Kto w filmie Blues Brothers jest właścicielem sklepu, w którym zespół chce kupić instrumenty? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrała uczestniczka  i czy udało się jej wygrać 250 tysięcy złotych.

Kto w filmie Blues Brothers jest właścicielem sklepu, w którym zespół chce kupić instrumenty? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach" o to kto w filmie Blues Brothers jest właścicielem sklepu, w którym zespół chce kupić instrumenty nie była oczywista dla uczestniczki teleturnieju. Miała ona do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. Jose Feliciano

B. Stevie Wonder

C. Ray Charles

D. Andrea Bocelli

Uczestniczka Milionerów nie mogła już skorzystać z żadnego koła ratunkowego. Wahała się między dwiema odpowiedziami.  Podejrzewała, że właścicielem sklepu był Ray Charles lub Stevie Wonder. Ostatecznie, wybrała odpowiedź B. 

MILIONERZY - Kto w filmie Blues Brothers jest właścicielem sklepu, w którym zespół chce kupić instrumenty? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów" o to kto w filmie Blues Brothers jest właścicielem sklepu, w którym zespół chce kupić instrumenty, brzmi Ray Charles. Uczestniczka zaryzykowała, nie chcąc wracać do domu z nagrodą w wysokości 125 tys złotych. Ostatecznie jednak zakończyła rozgrywkę z gwarantowaną sumą 40 000 zł. 

Ray Charles był w filmie Blues Brothers właścicielem sklepu, w którym bracia Blues przyjechali kupić instrumenty. Rodzeństwu były one potrzebne, bo stworzyli zespół bluesowy, który miał koncertować, by uzbierać pieniądze na pewien sierociniec. W tej placówce wychowali się bracia Bluesowie. W klasycznym już filmie o przygodach muzycznego rodzeństwa wystąpili także: Aretha Franklin, James Brown czy Cab Calloway.  

>> Klasyczna herbata Earl Grey aromatyzowana jest olejkiem z bergamotki, czyli..? Pytanie z Milionerów za 125 tys. zł

>> Karosze mają ...? Pytanie z Milionerów za 20 tys. zł [ODPOWIEDŹ]

>> Który to Bono? Pytanie z Milionerów za 40 tys. zł [ODPOWIEDŹ]

RadioZET.pl/PZ