Zamknij

Kto w serialu "Gra o tron" jest matką Joffreya Baratheona? Milionerzy - pytanie za 10 tys. złotych

08.07.2020 16:00
Kto w serialu "Gra o tron" jest matką Joffreya Baratheona? Milionerzy - pytanie za 10 tys. złotych
fot. Bartosz KRUPA / East News

Kto w serialu "Gra o tron" jest matką Joffreya Baratheona, który zasiada na Żelaznym Tronie? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał 10 tys. złotych.

Kto w serialu "Gra o tron" jest matką Joffreya Baratheona, który zasiada na Żelaznym Tronie? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać 10 tys. złotych.

Kto w serialu "Gra o tron" jest matką Joffreya Baratheona? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach""Kto w serialu "Gra o tron" jest matką Joffreya Baratheona, który zasiada na Żelaznym Tronie?" na początku nie była oczywista dla uczestnika w programie. Miał on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. Arya Stark

B. Daenerys Targaryen

C. Cersei Lannister

D. Margaery Tyrell

Uczestnik nadal miał do wykorzystania ostatnie koło ratunkowe - Pół na pół. Po przeanalizowaniu dostępnych odpowiedzi postanowił z niego skorzystać. Do wyboru pozostały mu warianty A. i C., z których ostatecznie zaznaczył odpowiedź C.

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Kto w serialu "Gra o tron" jest matką Joffreya Baratheona, który zasiada na Żelaznym Tronie? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""Kto w serialu "Gra o tron" jest matką Joffreya Baratheona, który zasiada na Żelaznym Tronie?", to właśnie C. Uczestnik wygrał 10 tys. złotych i mógł kontynuować grę.

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl