Zamknij

Kto zastąpi Horngachera i będzie nowym trenerem polskich skoczków? [KANDYDACI]

Redakcja
08.03.2019 15:24
Kto zastąpi Horngachera i będzie nowym trenerem polskich skoczków? [KANDYDACI]
fot. PAP/EPA

Kto będzie nowym trenerem polskich skoczków? Stefan Horngacher najprawdopodobniej przestanie opiekować się naszą reprezentacją po tym sezonie. Kto zastąpi go na stanowisku trenera? Sprawdzamy kto według bukmacherów jest kandydatem na stanowisko trenera polskich skoczków.

Stefan Horngacher: zostaje czy odchodzi? Kto będzie nowym trenerem polskich skoczków? Kto zastąpi Stefana Horngachera? Trener skoczków najprawdopodobniej odejdzie z Polskiego Związku Narciarskiego, by przejąć reprezentację Niemiec. Sprawdzamy, kto jest typowany do tego, by go zastąpić.

Stefan Horngacher: zostaje czy odchodzi?

Stefan Horngacher najprawdopodobniej odejdzie z polskiej reprezentacji. Pomimo licznych tytułów zdobytych z naszymi skoczkami, a także dobrych warunków, jakie zaoferował austriackiemu szkoleniowcowi PZN, może on wybrać ofertę, którą złożył mu niemiecki związek. Stefan Horngacher ma rodzinę w Niemczech, a do tego był już trenerem kadry skoczków naszych zachodnich sąsiadów, więc coraz mniej wskazuje na to, że trener zostanie w Polsce.

>> Horngacher zabrał głos ws. przyszłości: Trzeba kierować się rozumem, nie sercem

Kto będzie nowym trenerem skoczków?

Kto będzie nowym trenerem skoczków, jeśli Stefan Horngacher odejdzie z pracy? Kandydatów na to stanowisko jest kilku. Ich nazwiska wymienił już Adam Małysz, dyrektor sportowy reprezentacji skoczków narciarskich, a także prezes PZN Apoloniusz Tajner.

- Jest kilka rozwiązań, które mogłyby być równorzędne, do tego, co oferował nam Horngacher. Werner Schuster, Alexander Stoeckl czy Ronny Hornschuh - mówił Apoloniusz Tajner w wywiadzie dla RDC. Wśród kandydatów ma być także Andreas Bauer, trener niemieckiej kadry kobiet.

>> Stefan Horngacher - kim jest trener polskich skoczków narciarskich? [WIEK, WZROST, KONTRAKT, ŻONA]
 

Kto zastąpi Stefana Horngachera? [KANDYDACI]

Kandydaci do zastąpienia Stefana Horngachera zostali już ogłoszeni, ale bukmacherzy i tak przedstawili swoją własną listę. Znaleźli się na niej: Werner Schuster, Alexander Stoeckl, Ronny Hornschuh, Michal Doleżal, a także Andreas Bauer - trener niemieckiej kadry kobiet.

>> PZN rozważa tylko dwóch kandydatów na miejsce Stefana Horngachera