Zamknij

Którą partię nazywa się piwotalną? Pytanie i odpowiedź z "Milionerów"

Jolanta Waligóra
04.09.2019 11:39
Którą partię nazywa się piwotalną? Pytanie i odpowiedź z "Milionerów"
fot. Player.pl

Którą partię najczęściej nazywa się piwotalną? Odpowiedź na pytanie z "Milionerów" oraz jej wyjaśnienie można znaleźć poniżej. W tym artykule zamieścimy także informację na temat tego, jak z tym pytaniem poradziła sobie uczestniczka programu i czy udało jej się wygrać 125 000 zł.

Którą partię najczęściej nazywa się piwotalną? "Milionerzy". W tym artykule można znaleźć poprawną odpowiedź na pytanie z programu "Milionerzy", jej wyjaśnienie oraz szczegółowe informacje na temat tego, jak poradziła sobie uczestniczka teleturnieju.

Którą partię najczęściej nazywa się piwotalną? [MILIONERZY]

Pytanie za 125 000 zł, którą partię najczęściej nazywa się piwotalną, okazało się nie lada wyzwaniem dla uczestniczki programu, a odpowiedź wcale nie była taka oczywista. Gracz do wyboru miał tradycyjnie cztery następujące warianty odpowiedzi:

A - SLD

B - PO

C - PSL

D - PPPP

Uczestniczka początkowo przyznała, że już kiedyś słyszała określenie "piwotalna", ale obecnie nie jest w stanie go zdefiniować. Dodała, że odrzuciłaby PPPP, bo - choć partia pasowałaby z nazwy - nie wydaje jej się to prawidłową odpowiedzią. Gracz przyznał także, że zarówno SLD, jak i PO to partie lewicowe i liberalne, a PSL "wyróżnia się" spośród pozostałych odpowiedzi. Mimo braku pewności, uczestniczka programu "Milionerzy" zdecydowała się na zaznaczenie odpowiedzi C.

Milionerzy - którą partię nazywa się piwotalną? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłową odpowiedzią na to, którą partię nazywa się piwotlaną, jest C, PSL. Oznacza to, że uczestniczka programu "Milionerzy" zaznaczyła poprawny wariant, wygrała 125 000 zł i pozostała w dalszej grze o milion.

Ksiądz zawsze odmawia modlitwę z egzorcyzmem - pytanie z "Milionerów"

Piwotalny to nie mający samodzielnej władzy, ale za to wchodzący w koalicje z prawie każdą opcją polityczną.

RadioZET.pl/JW