Zamknij

Która z karcianych królowych trzęsie państwem w "Alicji w Krainie Czarów" Carolla? Milionerzy

30.06.2020 15:00
Która z karcianych królowych trzęsie państwem w "Alicji w Krainie Czarów" Carolla? Milionerzy
fot. STANISLAW KOWALCZUK/East News

Która z sałat najbardziej przypomina kształtem główkę kapusty głowiastej? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał 250 000 złotych.

Która z karcianych królowych trzęsie państwem w "Alicji w Krainie Czarów" Lewisa Carolla? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać 250 000 złotych.

Która z karcianych królowych trzęsie państwem w "Alicji w Krainie Czarów" Lewisa Carolla? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Która z karcianych królowych trzęsie państwem w "Alicji w Krainie Czarów" Lewisa Carolla? Uczestnik Milionerów miał do wyboru cztery odpowiedzi, z których tylko jedna była prawidłowa. Oto one: 

A. Królowa pik

B. Królowa trefl

C. Królowa karo

D. Królowa kier

Uczestnik skorzystał z ostatniego koła ratunkowego, które pozostało niewykorzystane: telefonu do przyjaciela. Siedząca za słuchawką znajoma nie pomogła w udzieleniu prawidłowej odpowiedzi. Po chwili zastanowienia uczestnik zaznaczył odpowiedź A.

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Która z karcianych królowych trzęsie państwem w "Alicji w Krainie Czarów" Lewisa Carolla? [ODPOWIEDŹ] 

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów" to królowa kier.   Uczestnik wrócił do domu z nagrodą w wysokości 40 tys. złotych.  

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl/PAB