Zamknij

Które kopulują w locie? Pytanie i odpowiedź za 10 000 zł [MILIONERZY]

Jolanta Waligóra
25.07.2019 10:14
Które kopulują w locie? Pytanie i odpowiedź za 10 000 zł [MILIONERZY]
fot. Player.pl

Które kopulują w locie? Właśnie tak brzmiało pytanie w "Milionerach" za 10 000 zł, które uczestniczce programu sprawiło niemały kłopot. Odcinek z jej udziałem będzie można obejrzeć w czwartek, 25 lipca. Sprawdzamy odpowiedź na pytanie, które kopulują w locie.

Które kopulują w locie? Odpowiedź z "Milionerów" nie była oczywista dla uczestniczki teleturnieju i sprawiła jej niemały kłopot. Przedstawiamy szczegółowe informacje, sprawdzamy prawidłową odpowiedź na pytanie i zamieszczamy jej wyjaśnienie.

Które kopulują w locie? Pytanie z "Milionerów"

Pytanie za 10 000 zł, które kopulują w locie, sprawiło graczowi niemały kłopot. Uczestniczka teleturnieju tradycyjnie do wyboru miała cztery warianty odpowiedzi. Oto one:

A - mrówki

B - perkozy

C - ptaszory

D - kury

Uczestniczka od razu odrzuciła odpowiedź D, czyli kury, argumentując, że są to nieloty. Przyznała także, że choć nie wie, jak wyglądają ptaszory, to odpowiedź ta wydaje jej się najbardziej prawdopodobna. Trzy pozostałe warianty nie pasowały graczowi. Mimo niezdecydowania uczestniczka teleturnieju postanowiła nie korzystać z żadnego koła ratunkowego i zaznaczyła odpowiedź C, czyli ptaszory.

Milionerzy - które kopulują w locie? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłową odpowiedzią na pytanie z "Milionerów", które kopulują w lecie, jest A, czyli mrówki. Uczestniczka zaznaczyła błędnie i odpadła z dalszej gry o milion.

W ciepły dzień lata wychodzą z mrowisk uskrzydlone samce i samice. W krótkim locie godowym samica gromadzi nasienie od kilku samców - wyjaśnił prowadzący program, Hubert Urbański.

Gdzie sprzedaż gumy do żucia jest zakazana, a prostytucja nie? [MILIONERZY]

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie Who Wants to Be a Millionaire? Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). 

RadioZET.pl/JW