Zamknij

Które mają puszysty ogon noszony do góry, skręcony nad grzbietem? [MILIONERZY]

Jolanta Waligóra
25.05.2020 11:05
Które mają puszysty ogon noszony do góry, skręcony nad grzbietem? [MILIONERZY]
fot. Bartosz KRUPA/East News

Które mają puszysty ogon noszony do góry, skręcony nad grzbietem? Odpowiedź na pytanie z "Milionerów" oraz jej szczegółowe wyjaśnienie, można znaleźć poniżej. Sprawdzamy także, czy gracz wybrał poprawny wariant, wygrał 20 000 zł oraz pozostał w dalszej grze o milion.

Które mają puszysty ogon noszony do góry, skręcony nad grzbietem? - "Milionerzy". Prawidłową odpowiedź na pytanie z programu TVN i jej wyjaśnienie, można znaleźć w tym artykule. Sprawdzamy najważniejsze informacje.

Które mają puszysty ogon noszony do góry, skręcony nad grzbietem? [MILIONERZY]

Odpowiedź na pytanie z "Milionerów", które mają puszysty ogon noszony do góry, skręcony nad grzbietem, nie była oczywista dla uczestnika programu TVN. Tradycyjnie gracz do wyboru miał cztery warianty odpowiedzi. Oto one:

A - charty afgańskie

B - boksery

C - akity

D - labradory

Uczestnik programu "Milionerzy" od razu odrzucił warianty A oraz B. Mimo to nadal nie był pewien poprawnej odpowiedzi, dlatego zdecydował się na skorzystanie z koła ratunkowego - telefon do przyjaciela. Siostra gracza powiedziała mu, że nie wie, która z odpowiedzi jest poprawna, ale obstawiałaby D. Finalnie gracz po dłuższym namyśle zdecydował się na zaznaczenie odpowiedzi C, czyli akity.

Co to jest mirra i jak wygląda? [WŁAŚCIWOŚCI, ZASTOSOWANIA]

Milionerzy - które mają puszysty ogon noszony do góry, skręcony nad grzbietem?

Prawidłową odpowiedzią z "Milionerów", które mają puszysty ogon noszony do góry, skręcony nad grzbietem, jest odpowiedź C, czyli akity. Oznacza to, że uczestnik teleturnieju TVN wybrał poprawny wariant, wygrał 20 000 oraz pozostał w dalszej grze o milion.

Akita to rasa psa zaliczana do grupy szpiców i psów pierwotnych. Wyhodowana w Japonii pierwotnie do walk psów, później użytkowana również do polowań. Współcześnie pełni funkcje psa stróżująco-obronnego oraz psa do towarzystwa. Jest to największa rasa spośród ras japońskich. 

RadioZET.pl/JW