Zamknij

Który premier Izraela służył w Armii Andersa? Milionerzy - pytanie za 250 tysięcy złotych

20.07.2020 16:00
Który premier Izraela służył w Armii Andersa? Milionerzy - pytanie za 250 tysięcy złotych
fot. Bartosz KRUPA / East News

Który premier Izraela służył w Armii Andersa? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał 250 tys. złotych.

Który premier Izraela służył w Armii Andersa? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać 250 tys. złotych.

Który premier Izraela służył w Armii Andersa? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach""Który premier Izraela służył w Armii Andersa?" na początku nie była oczywista dla uczestnika w programie. Miał on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. Icchak Rabin 

B. Menachem Begin 

C. Szimon Peres 

D. Binjamin Netanjahu

Uczestnik nadal miał do wykorzystania ostatnie koło ratunkowe - Telefon do przyjaciela. Po krótkim przeanalizowaniu dostępnych odpowiedzi postanowił z niego skorzystać. Rozmowa z przyjacielem nie pomogła mu, jednak uczestnik zaryzykował i ostatecznie zaznaczył wariant B.

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Który premier Izraela służył w Armii Andersa? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""Który premier Izraela służył w Armii Andersa?", to właśnie B. Uczestnik wygrał 250 tys. złotych i mógł kontynuować grę.

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl