Zamknij

Który prezydent w 2007 był twarzą kampanii reklamowej marki toreb? [MILIONERZY]

Jolanta Waligóra
04.07.2019 13:52
Który prezydent w 2007 był twarzą kampanii reklamowej marki toreb? [MILIONERZY]
fot. Bartosz KRUPA/East News

Który prezydent w 2007 roku był twarzą kampanii reklamowej marki toreb? Pytanie z "Milionerów" za 75 000 zł sprawiło uczestnikowi teleturnieju duży problem. Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, który prezydent był twarzą luksusowej marki toreb.

Który prezydent i laureat Pokojowej Nagrody Nobla został w 2007 r. twarzą kampanii reklamowej luksusowej marki toreb? Poprawną odpowiedź na pytanie z "Milionerów" można znaleźć w tym artykule. Przedstawiamy szczegółowe informacje.

Który prezydent był twarzą kampanii reklamowej marki toreb? [MILIONERZY]

Który prezydent w 2007 był twarzą luksusowej marki toreb? Takie pytanie za 75 000 zł usłyszał uczestnik teleturnieju. Odcinek z jego udziałem wyemitowany został 4 lipca. Gracz do wyboru miał tradycyjnie cztery warianty:

A - Lech Wałęsa

B - Michaił Gorbaczow

C - Barack Obama

D - Jasir Arafat

To pytanie okazało się nie lada wyzwaniem dla uczestnika. Pierwszym skojarzeniem gracza był Lech Wałęsa, jednak po głowie chodził mu także Barack Obama. Mimo że mężczyzna nie był do końca pewien poprawnej odpowiedzi, to postanowił - bez korzystania z żadnego koła ratunkowego - zaznaczyć odpowiedź A, czyli Lech Wałęsa.

Który prezydent w 2007 reklamował luksusowe torby? - odpowiedź z "Milionerów"

Poprawną odpowiedzią na pytanie, który prezydent w 2007 reklamował luksusowe torby, okazała się odpowiedź B, czyli Michaił Gorbaczow. Uczestnik zaznaczył błędną odpowiedź i odszedł z dalszej gry z gwarantowanymi 40 000 zł.

Co jest w budowie od ponad 135 lat? Odpowiedź i pytanie z "Milionerów [04.07]

Michaił Gorbaczow, ostatni prezydent ZSRR, w 2007 roku dołączył do grona znanych osób, występujących w reklamach domu mody Luis Vuittona. Od zakończenia swojej prezydentury w roku 1991 Gorbaczow angażował się w działalność dyplomatyczną i charytatywną. Wystąpił także w filmie Vima Wendersa "Tak daleko, tak blisko", w którym zagrał samego siebie oraz w amerykańskiej reklamie sieci restauracji Pizza Hut.

RadioZET.pl/JW