Zamknij

Który ssak się nie spoci? Milionerzy: pytanie za milion 2019 - jak brzmi pytanie i odpowiedź? [04.03.2019]

Redakcja
04.03.2019 21:03
Milionerzy: pytanie za milion 2019 - jak brzmi pytanie i odpowiedź? [04.03.2019]
fot. Bartosz KRUPA/East News

W poniedziałkowym odcinku popularnego teleturnieju "Milionerzy" na widzów czekały duże emocje. Maksymilian Bilewicz na początku odcinka usłyszał pytanie za milion złotych i stanął przed szansą zostania trzecim zwycięzcą programu. Dodatkowo miał jeszcze do wykorzystania jedno koło ratunkowe. Sprawdzamy, jak brzmiało pytanie za milion i odpowiedź na nie.

Pytanie za milion złotych 2019 w "Milionerach" - jak brzmiało i jaka jest odpowiedź? Sprawdzamy, czy Maksymilian Bilewicz wygrał milion złotych w "Milionerach" i jak brzmiało pytanie za milion złotych w marcu 2019 roku.

» "Milionerzy": Wiemy, kiedy padnie pytanie za milion

Milionerzy: pytanie za milion 2019 - jak brzmiało pytanie i jaka jest odpowiedź? [04.03.2019]

"Milionerzy" niezmiennie zapewniają telewidzom masę wrażeń. Rzecz jasna najbardziej emocjonujące są pytania, za które uczestnicy mogą wygrać poważne pieniądze. W poniedziałkowym odcinku przed szansą wygrania głównej nagrody stanął kolejny uczestnik. Już na początku programu Maksymilian Bilewicz usłyszał pytanie za milion złotych. Dodatkowo wciąż posiadał on jedno koło ratunkowe, które mógł wykorzystać - telefon do przyjaciela. Oczywiście z niego skorzystał, jednak przyjaciel nie był w stanie mu pomóc.

Znamy już pytanie za milion, które padło w odcinku "Milionerów" z 04.03.2019 r. Poznaliśmy je już na samym początku programu, a brzmiało ono:

Który ssak się nie spoci?

A. owca

B. koń

C. człowiek

D. królik

Poprawna odpowiedź na pytanie za milion złotych to D. królik. Niestety, uczestnik nie odważył się zaryzykować i wycofał się z gry. Maksymilian Bilewicz wygrał 500 000 zł.

» "Milionerzy" 04.03.: Pytanie za milion. Które zwierze się nie spoci?

Czy Maksymilian Bilewicz wygra milion w programie Milionerzy?

Maksymilian Bilewicz to uczestnik "Milionerów", który do tej pory w programie radził sobie doskonale. Zdołał poprawnie odpowiedzieć na jedenaście pytań, dzięki czemu udało mu się wygrać 500 000 zł. W drugim odcinku teleturnieju "Milionerzy", który wyemitowany został 4 marca, Maksymilian usłyszał pytanie za milion. Niestety, nie odważył się zaryzykować i wycofał się z gry. Gdyby odpowiedział poprawnie, zostałby trzecim zwycięzcą polskiej wersji programu. Do tej pory udało się to Krzysztofowi Wójcikowi (2010 r.) oraz Marii Romanek (2018 r.). 

» Maksymilian Bilewicz - kim jest uczestnik "Milionerów", który usłyszy pytanie za milion? [4.03]

Emisja odcinka nastąpiła w poniedziałek, 4 marca 2019 roku na kanale TVN o godzinie 21.05. Powtórkę będzie można obejrzeć między innymi na platformie player.pl.

» Różańcową tajemnicą chwalebną nie jest? - pytanie za milion w Milionerach 14.03. Jaka jest odpowiedź?

RadioZET.pl/KP