Zamknij

Który to Bono? Pytanie z Milionerów za 40 tys. zł [ODPOWIEDŹ]

Paweł Żurek
05.09.2019 13:09
Który to Bono? Pytanie z Milionerów za 40 tys. zł [ODPOWIEDŹ]
fot. TVN/ Milionerzy/ player.pl screen

Który to Bono? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie możecie znaleźć w poniższym artykule. Oprócz tego, sprawdzamy, czy uczestniczce udało się odpowiedzieć poprawnie i wygrać 40 tysięcy złotych.

Który to Bono? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrała uczestniczka gracz i czy udało mu się wygrać 40 tysięcy złotych.

Który to Bono? [PYTANIE Z MILIONERÓW za 40 TYS.]

Pytanie z Milionerów za 40 tys. złotych brzmiało: "Który to Bono?". By na nie odpowiedzieć na nie odpowiedzieć, musiała poprosić o koło ratunkowe. Do wyboru były tradycyjnie cztery odpowiedzi: 

A. Farrokh Pulsara

B. Paul David Hewson

C. Curtis James Jackson

D. Reginald Kenneth Dwight

Uczestniczka po chwili namysłu postanowiła zadzwonić do przyjaciela. Ten, choć nie był na sto procent pewny, doradził jej, by zaznaczyła odpowiedź B. Ostatecznie, biorąca udział w programie wybrała opcję B - Paul David Hewson. 

MILIONERZY - Który to Bono? [ODPOWIEDŹ]

Odpowiedź na pytanie z "Milionerów", które brzmiało "który to Bono" kryła się pod literą B. Bono, wokalista U2, naprawdę nazywa się Paul David Hewson. Uczestniczka Milionerów odpowiedziała prawidłowo, dzięki czemu zdobyła nagrodę w wysokości 40 tys. złotych. 

Bono, właściwie Paul David Hewson to irlandzki muzyk, filantrop, a także lider i wokalista rockowej grupy U2. 

>> Klasyczna herbata Earl Grey aromatyzowana jest olejkiem z bergamotki, czyli..? Pytanie z Milionerów za 125 tys. zł

>> Kto w filmie Blues Brothers jest właścicielem sklepu, w którym zespół chce kupić instrumenty? Pytanie z Milionerów za 250 tys. złotych

>> Karosze mają ...? Pytanie z Milionerów za 20 tys. zł [ODPOWIEDŹ]

RadioZET.pl/PZ