Zamknij

Który z premierów przed premierostwem ochraniał komunistycznego przywódcę...? [MILIONERZY]

Karolina Piotrowska
30.04.2020 15:00
Który z premierów przed premierostwem ochraniał komunistycznego przywódcę Todora Żiwkowa i byłego cara Symeona Sakskoburggotskiego?
fot. Bartosz KRUPA/East News

Który z premierów przed premierostwem ochraniał komunistycznego przywódcę Todora Żiwkowa i byłego cara Symeona Sakskoburggotskiego? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestniczka odpowiedziała poprawnie i wygrała 10 tysięcy złotych.

Który z premierów przed premierostwem ochraniał komunistycznego przywódcę Todora Żiwkowa i byłego cara Symeona Sakskoburggotskiego? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrała uczestniczka i czy udało jej się wygrać 10 tysięcy złotych.

Który z wymienionych był organizatorem przemysłu filmowego w Polsce? [MILIONERZY]

Który z premierów przed premierostwem ochraniał komunistycznego przywódcę...? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach""Który z premierów przed premierostwem ochraniał komunistycznego przywódcę Todora Żiwkowa i byłego cara Symeona Sakskoburggotskiego?" nie była od razu oczywista dla uczestniczki w programie. Miała ona do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. Andrej Babiš 

B. Viktor Orban 

C. Władimir Putin 

D. Bojko Borisow

Uczestniczka nadal miała do wykorzystania wszystkie koła ratunkowe, m.in. Pytanie do publiczności, z którego skorzystała przy tym pytaniu. Po przeanalizowaniu wskazań osób z widowni, które jednoznacznie wskazały wariant D., uczestniczka również ostatecznie postanowiła go wybrać.

Pierwszym dniem XXI wieku był... - odpowiedź z Milionerów i pytanie za 250 tysięcy

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

Zagłosuj

Który z premierów przed premierostwem ochraniał komunistycznego przywódcę Todora Żiwkowa i byłego cara Symeona Sakskoburggotskiego?

Liczba głosów:

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Który z premierów przed premierostwem ochraniał komunistycznego przywódcę Todora Żiwkowa i byłego cara Symeona Sakskoburggotskiego? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""Który z premierów przed premierostwem ochraniał komunistycznego przywódcę Todora Żiwkowa i byłego cara Symeona Sakskoburggotskiego?", to D. Bojko Borisow. Uczestniczka wygrała 10 tysięcy złotych i mogła kontynuować grę.

Bojko Borisow to bułgarski polityk, oficer policji, karateka, przedsiębiorca i działacz samorządowy. W 1991 utworzył agencję ochrony IPON-1, która stała się największym bułgarskim przedsiębiorstwem w tej branży. Z jej usług korzystali m.in. były bułgarski komunistyczny przywódca Todor Żiwkow i były car Symeon Sakskoburggotski.

W książce Saint-Exupery'ego rysunek, który w oczach dziecka jest wężem boa... - Milionerzy

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

Proteiny to inna nazwa...? - pytanie i odpowiedź z Milionerów za 2 tys. złotych

RadioZET.pl/KP