Zamknij

Który z tych chwastów jest trudny do wytępienia przez długie podziemne rozłogi? [MILIONERZY]

14.07.2020 14:30
Który z tych chwastów jest trudny do wytępienia przez długie podziemne rozłogi MILIONERZY
fot. Bartosz KRUPA / East News

Który z tych chwastów jest trudny do wytępienia przez długie podziemne rozłogi? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestniczka odpowiedziała poprawnie i wygrała gwarantowany 1 tys. złotych.

Który z tych chwastów jest trudny do wytępienia przez długie podziemne rozłogi? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrała uczestniczka i czy udało jej się wygrać gwarantowany 1 tys. złotych.

Romulus, mitologiczny założyciel Rzymu, nakazał porwanie...? [MILIONERZY]

Który z tych chwastów jest trudny do wytępienia przez długie podziemne rozłogi? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach""Który z tych chwastów jest trudny do wytępienia przez długie podziemne rozłogi?" na początku nie była oczywista dla uczestniczki w programie. Miała ona do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. komosa biała

B. babka lancetowata

C. perz właściwy

D. kąkol polny

Uczestniczka nadal miała do wykorzystania wszystkie koła ratunkowe. Po krótkim przeanalizowaniu dostępnych odpowiedzi postanowiła z skorzystać z jednego z nich - Pytanie do publiczności. Osoby na widowni jednoznacznie wskazały wariant C., który ostatecznie uczestniczka zaznaczyła.

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Który z tych chwastów jest trudny do wytępienia przez długie podziemne rozłogi? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""Który z tych chwastów jest trudny do wytępienia przez długie podziemne rozłogi?", to właśnie C. Uczestniczka wygrała 1 tys. złotych i mogła kontynuować grę.

Co się pruży? Milionerzy - odpowiedź na pytanie za 500 złotych

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl