Zamknij

Który z wymienionych to nie odcień czerwonego? Pytanie z "Milionerów" za 5000 zł

03.08.2020 12:49
Który z wymienionych to nie odcień czerwonego? Pytanie z "Milionerów" za 5000 zł
fot. Bartosz KRUPA/East News

Który z wymienionych to nie odcień czerwonego? Takie pytanie za 5000 zł usłyszał jeden z uczestników programu TVN. Odcinek z jego udziałem będzie można obejrzeć w poniedziałek, 3 sierpnia 2020. Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy poprawną odpowiedź na pytanie z "Milionerów".

Który z wymienionych to nie odcień czerwonego? "Milionerzy". Odpowiedź na pytanie z programu TVN oraz jej szczegółowe wyjaśnienie, zamieszczamy w tym artykule. Przedstawiamy najważniejsze informacje.

Który z wymienionych to nie odcień czerwonego? Pytanie z Milionerów

Odpowiedź na pytanie z "Milionerów", który z wymienionych to nie odcień czerwonego, nie była oczywista dla gracza programu TVN. Tradycyjnie uczestnik do wyboru miał cztery warianty odpowiedzi, które przedstawiały się następująco:

A - karmazynowy

B - cynamonowy

C - szkarłatny

D - karminowy

Gracz "Milionerów" początkowo skłaniał się ku odpowiedzi B, cynamonowy. Po dłuższym namyśle jednak zdecydował się na zaznaczenie wariantu A, czyli karmazynowy.

Milionerzy - który z wymienionych to nie odcień czerwonego? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłową odpowiedzią na pytanie z "Milionerów", który z wymienionych to nie odcień czerwonego, jest odpowiedź B, cynamonowy. Uczestnik programu TVN wybrał zatem błędny wariant, wygrał gwarantowane 1000 zł oraz odpadł z dalszej gry o milion.

Który z wymienionych to pożądany specjalista marketingu internetowego? [MILIONERZY]

"Milionerzy" to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl