Zamknij

Który z wymienionych został zatrzymany za finansowanie swojej kampanii pieniędzmi Kaddafiego? Pytanie z Milionerów

Paweł Żurek
22.08.2019 13:45
Który z wymienionych został zatrzymany za finansowanie swojej kampanii pieniędzmi Kaddafiego? Pytanie z Milionerów
fot. Milionerzy/TVN screen

Który z wymienionych został zatrzymany za finansowanie swojej kampanii pieniędzmi Muammara Kaddafiego? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie możecie znaleźć w poniższym artykule. Sprawdzamy także, czy uczestnikowi udało się odpowiedzieć poprawnie i wygrać 2 tysiące złotych.

Który z wymienionych został zatrzymany za finansowanie swojej kampanii pieniędzmi Muammara Kaddafiego? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrała uczestniczka teleturnieju i to, czy udało się jej wygrać 2 tysiące złotych.

Na którym kontynencie leży najmniej państw? Pytanie z Milionerów za 40 tys. zł

Który z wymienionych został zatrzymany za finansowanie swojej kampanii pieniędzmi Muammara Kaddafiego? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach" o to, który z wymienionych został zatrzymany za finansowanie swojej kampanii pieniędzmi Muammara Kaddafiego nie była oczywista dla uczestniczki teleturnieju. Miała on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. Barack Obama

B. Silvio Berlusconi

C. Aleksander Kwaśniewski

D. Nicola Sarkozy

Uczestniczka miała przy tym pytaniu tak dużo wątpliwości, że zdecydowała się wykorzystać dwa koła ratunkowe. Najpierw było to 50 na 50, po którym komputer wyeliminował opcje C i A. I to nie pomogło uczestniczce Milionerów. Postanowiła więc użyć kolejnego koła - pytania do publiczności.

Widzowie nie okazali się jednak pomocni. Niemal równa ich ilość oddała głos na obu prezydentów (51 proc do 49 proc dla Silvio Berlusconiego), przez co udzielenie odpowiedzi stało się bardzo trudne. Uczestniczka wybrała jednak ostatecznie opcję B - Silvio Berlusconi.  

Milionerzy - Który z wymienionych został zatrzymany za finansowanie swojej kampanii pieniędzmi Muammara Kaddafiego? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów" o to, który z wymienionych został zatrzymany za finansowanie swojej kampanii pieniędzmi Muammara Kaddafiego to Nicola Sarkozy. Uczestniczka nie odpowiedziała prawidłowo, przez co musiała wrócić do domu z nagrodą w wysokości 1 tys. złotych. 

>> Bułany powiemy o..? Pytanie z Milionerów za 500 zł [ODPOWIEDŹ]

>> Dlaczego liczba 18 należy do symboliki neonazistowskiej? Pytanie z Milionerów za 2 tys. zł

>> Creepypasta to.. ? Pytanie z Milionerów za 5 tys. zł [ODPOWIEDŹ]

RadioZET.pl/PZ