Zamknij

Który ze śmieci ma najkrótszy czas rozkładu? Milionerzy - pytanie za 75 tys. złotych

15.07.2020 12:00
Który ze śmieci ma najkrótszy czas rozkładu? Milionerzy - pytanie za 75 tys. złotych
fot. Bartosz KRUPA / East News

Który ze śmieci ma najkrótszy czas rozkładu? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał 75 tys. złotych.

Który ze śmieci ma najkrótszy czas rozkładu? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać 75 tys. złotych.

Który ze śmieci ma najkrótszy czas rozkładu? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach""Który ze śmieci ma najkrótszy czas rozkładu?" na początku nie była oczywista dla uczestnika w programie. Miał on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. szklana butelka 

B. guma do żucia

C. styropianowy kubek

D. opona samochodowa

Uczestnik nadal miał do wykorzystania ostatnie koło ratunkowe. Po przeanalizowaniu dostępnych odpowiedzi postanowił jednak zaryzykować i ostatecznie zaznaczył odpowiedź B.

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Który ze śmieci ma najkrótszy czas rozkładu? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""Który ze śmieci ma najkrótszy czas rozkładu?", to właśnie B. Uczestnik wygrał 75 tys. złotych i mógł kontynuować grę.

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl