Zamknij

Który ze sportowców wziął udział w 2018 w spocie promującym pamięć o powstaniu warszawskim? MILIONERZY

Jolanta Waligóra
25.05.2020 11:53
Który ze sportowców wziął udział w 2018 w spocie promującym pamięć o powstaniu warszawskim? MILIONERZY
fot. Bartosz KRUPA/East News

Który ze światowej sławy sportowców wziął udział w 2018 r. w spocie promującym pamięć o powstaniu warszawskim? Odpowiedź na pytanie z "Milionerów" oraz jej szczegółowe wyjaśnienie, zamieszczamy poniżej. Sprawdzamy także, czy gracz wybrał poprawny wariant, wygrał 20 000 zł oraz pozostał w dalszej grze o milion.

Który ze światowej sławy sportowców wziął udział w 2018 r. w spocie promującym pamięć o powstaniu warszawskim? - "Milionerzy". Prawidłową odpowiedź i jej wyjaśnienie, można znaleźć w tym artykule. Przedstawiamy najważniejsze informacje.

Który ze sportowców wziął udział w 2018 w spocie promującym pamięć o powstaniu warszawskim?

Odpowiedź na pytanie z "Milionerów", który ze sportowców wziął udział w 2018 w spocie promującym pamięć o powstaniu warszawskim, okazała się być kłopotliwa dla uczestniczki programu TVN. Tradycyjnie gracz do wyboru miał cztery warianty odpowiedzi. Oto one:

A - Tiger Woods

B - Mike Tyson

C - Oscar Pistorius

D - O. J. Simpson

Uczestniczka programu "Milionerzy" od razu przyznała, że nie miała okazji zobaczyć tego spotu. Odrzuciła jednak warianty C, B oraz D. Mimo że nadal nie była pewna poprawnej odpowiedzi, to po dłuższym namyśle zdecydowała się na zaznaczenie odpowiedzi A, czyli Tiger Woods.

Który ze sportowców wziął udział w spocie pamięci powstania warszawskiego? [MILIONERZY]

Prawidłową odpowiedzią na pytanie z "Milionerów", który ze światowej sławy sportowców wziął udział w 2018 r. w spocie promującym pamięć o powstaniu warszawskim, jest odpowiedź B, czyli Mike Tyson. Oznacza to, że uczestniczka wybrała błędny wariant, wygrała gwarantowany 1 000 zł oraz odpadła z dalszej gry o milion.

Kombucha to grzyb - odpowiedź i pytanie z "Milionerów" za 2 000 zł

Mike Tyson to amerykański bokser. Był dwukrotnym mistrzem świata wszechwag zawodowców (w latach 1986–1990 i w 1996), zostając najmłodszym mistrzem świata w tej kategorii w historii boksu zawodowego w wieku 20 lat, 4 miesięcy i 22 dni; zdobył mistrzostwo świata czterech najważniejszych federacji bokserskich.

Poniżej zamieszczamy spot promujący pamięć o powstaniu warszawskim z Mikiem Tysonem w 2018 roku.

RadioZET.pl/JW