Zamknij

Kuchenne Rewolucje 2020 - kiedy nowe odcinki i nowy sezon programu?

Karolina Piotrowska
05.02.2020 10:50
Kuchenne Rewolucje 2020 - kiedy nowe odcinki i nowy sezon programu?
fot. mat. prasowe TVN

Zbliża się premiera nowej, wiosennej ramówki TVN. W związku z tym wśród widzów zaczęły się pojawiać pytania, kiedy nowe odcinki "Kuchennych Rewolucji" 2020 i nowy sezon będą miały swoją premierę. Poniżej zebraliśmy najważniejsze informacje o kolejnym, 21. sezonie programu.

Kuchenne Rewolucje 2020 - kiedy nowe odcinki i nowy sezon programu? Sprawdzamy, co już wiadomo o dacie premiery i kolejnych metamorfozach, które po raz kolejny przeprowadzi Magda Gessler w restauracjach w Polsce.

Kuchenne rewolucje: duża zmiana w programie. Decyzję podejmą widzowie

Kiedy premiera programu "Kuchenne Rewolucje" 2020 - nowy sezon?

Premiera nowego sezonu "Kuchennych Rewolucji" została zaplanowana na marzec 2020 roku. Znamy już również dokładną data emisji kolejnych odcinków. O tym, kiedy nowe odcinki "Kuchennych Rewolucji" 2020 pojawią się na antenie, fani zostali poinformowani m.in. na oficjalnym Facebooku programu. Kolejna edycja będzie emitowana w telewizji od 5 marca 2020 roku.

W przypadku poprzedniej edycji informacja została ujawniona podczas oficjalnej prezentacji oferty programowej na jesień, która odbyła się w drugiej połowie sierpnia. Na początku spotu TVN na jesień 2019 mogliśmy dostrzec lubianą i popularną Magdę Gessler w przebraniu królowej, która opiera się na ramieniu Kuby Wojewódzkiego. W tej chwili nie wiemy jeszcze, jak będzie wyglądać spot TVN na wiosnę 2020.

Kuchenne Rewolucje 2020 - kiedy nowe odcinki będą emitowane w telewizji?

Do tej pory widzowie mogli oglądać nowe odcinki "Kuchennych rewolucji" w czwartki o 21.30. Również wiosną 2020 metamorfozy restauracji będzie można śledzić co tydzień w każdy czwartek. Prawdopodobnie 21. sezon programu będzie liczył około 13-15 odcinków, podobnie jak poprzednie edycje.

Wiosną 2020 roku program "Kuchenne rewolucje" będzie obchodzić dziesięciolecie. Z tej okazji producenci postanowili nieco odświeżyć formułę i wprowadzić poważną zmianę. W sieci pojawił się hasztag "#restauracjaDlaMagdy". Jak zapowiadają, jeśli w naszej okolicy znajduje się restauracja, która nie spełnia oczekiwań, nie odpowiada nam jej wystrój, obsługa i - co najważniejsze - jedzenie, należy opisać to na Facebooku, Twitterze czy Instagramie, umieścić publiczny post (z nazwą danej restauracji, dodając wideo, zdjęcie, link) wraz z hashtagiem #restauracjaDlaMagdy. Produkcja odezwie się do wybranych przez fanów miejsc. Jeśli właściciele podejmą rękawice, ekipa programu zaprosi Magdę Gessler i odmieni to miejsce.

RadioZET.pl/KP